Udział GIGAarchitekci w kształtowaniu architektury Śląska

Jak zmienia się krajobraz śląskiej architektury? Dzisiaj wyróżnia się różnorodnością, zaskakuje, coraz częściej widać w niej nowoczesne formy, trendy i rozwiązania. Jaki udział w kształtowaniu przestrzeni miast takich jak: Tychy, Mysłowice, czy Dąbrowa Górnicza ma Pracownia architektoniczna GIGAarchitekci?

Biuro architektoniczne Katowice– wyczucie estetyczne i wrażliwość na piękno

Pracownia architektoniczna GIGAarchitekci Artur Garbula istnieje od 2009 roku. Zespół pracujących w niej osób charakteryzuje przede wszystkim pasja, zamiłowanie do natury oraz innowacyjnych i ciekawych rozwiązań z zakresu szeroko pojętej architektury. W autorskich projektach pracowni znajdziemy projekty budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych, użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych oraz aranżacji wnętrz.

Dzięki takim realizacjom, Katowice na przestrzeni lat zmieniają się nie do poznania, a Biuro architektoniczne GIGAarchitekci ma w tym czynny udział. Na przestrzeni 10 lat doświadczenia zmienia krajobraz Śląska. To biuro architektoniczne charakteryzuje niepowtarzalny styl. W swojej ofercie proponuje wyjątkowo oryginalne projekty obiektów, które idealnie wtapiają się w otoczenie, szanują charakterystyczną architekturę śląską. Często zastosowane materiały nawiązują do charakterystycznych elementów architektury śląska takich jak: czerwona cegła, beton, metal, rdzawe blachy.

Architekt Mikołów 

Biuro architektoniczne GIGAarchitekci ma siedzibę w Mikołowie, ale namacalne, widoczne w przestrzeni publicznej działania firmy widać terenie miast całego Śląska, w szczególności w miastach takich jak: Tychy, Bieruń, Mysłowice, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Imielin, Sosnowiec czy Mikołów. Wszystkie realizacje i projekty wpisują się z powodzeniem w określenie “architektura kreatywna”, a jej cechy to:

  • połączenie tego co najlepsze i funkcjonalne,
  • zastosowanie nowych trendów i rozwiązań stylistycznych,
  • wychodzenie poza standard i różnorodność koncepcji architektonicznych.

Sprawdź pozostałe realizacje GIGAarchitekci tu: PROJEKTY.