Nowoczesne malarstwo Beaty Jareckiej

Jeśli szukamy sposobu wyróżnienia wnętrza, nadania mu szlachetnego tonu i przełamania kolorem to warto zastanowić się nad powieszeniem obrazu. Malarstwo jest zawsze dobrze widziane we wnętrzach. Postrzegane jako ekskluzywna dekoracja ściany, nie musi wisieć jedynie w luksusowych apartamentach czy biurach.

Bez względu na to czy we wnętrzu panuje minimalizm, surowość, czy przepych, powieszenie obrazu wymaga świadomości roli, jaką ma ono spełniać. Większość dzieł malarskich będzie wyglądało efektownie, jednak trzeba uważać aby w czterech ścianach nie stworzyć domowej galerii. Jak uzupełnić aranżację wnętrza oryginalną dekoracją, nadać mu charakteru i wyróżnić?

Malarstwo Beaty Jareckiej

Jedną z malarek, która doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy jest Beata Jarecka. Jej prace są efektowne, ale jednocześnie lekkie i nowoczesne.

Wszystkie obrazy Beaty Jareckiej są duże. To umożliwia nadanie wnętrzu konkretnego charakteru. Autorka maluje na płótnie, w technice strukturalnej farbami akrylowymi. Jej prace najczęściej charakteryzuje intensywna kolorystyka.

Bardzo grube, wyraziste struktury farby, grube pociągnięcia pędzlem oraz szpatułką malarską dają dodatkowy efekt. Boki są zamalowane jako kontynuacja obrazu. Dzięki temu prace nie wymagają obramowania i są gotowe do zawieszenia!

Obrazy zachowane w jasnej i pastelowej kolorystyce, nadadzą wnętrzu przytulnego charakteru. Zastosowana technika sprawia, że nie są nudne. Pasują natomiast zarówno do industrialnych, monochromatycznych wnętrz, ale też uzupełnią kobiecą sypialnię utrzymaną w ciepłych odcieniach.

Chcesz poznać i kupić prace Autorki?

Sprawdź na pakamera KLIKNIJ TU !