4DESIGNDAYS – święto architektury i designu 15-18 lutego 2018 !!!!

4DESIGNDAYS to wielkie święto architektury

i designu!!!

Blisko 3,5 tys. gości biznesowych, 20 tys. zwiedzających, 170 wystawców, 40 sesji tematycznych – taka była I edycja wydarzenia 4DesignDays. Jej sukces oraz ogromne zainteresowanie II edycją pokazują, że środowisko architektów, projektantów i odbiorców ich projektów, w tym deweloperów i inwestorów, potrzebuje nowego miejsca wymiany opinii i networkingu.

A – ARCHITEKTURA, B – BIZNES, C – CZŁOWIEK, D – DESIGN

Polska architektura dynamicznie się rozwija. Nadrabia zaległości i wspina się na podium. To już ARCHITEKTURA PRZEZ DUŻE „A’”.

BIZNES POTRZEBUJE dobrej architektury i najlepszych projektantów. Bo to buduje konkurencyjność. Bo to inwestycja w przyszłość.

NA PIERWSZYM PLANIE JEST CZŁOWIEK. Projektowanie z sensem i wrażliwością – to jest dziś ważne.

DESIGN TO NIE CHWILOWA MODA. Jest drogi, ale się opłaca. Design to sukces i pieniądze.

4 DESIGN DAYS to wydarzenia i eventy zorganizowane z ogromnym rozmachem!

Między innymi:

– Design-it-Up – Konkurs dla młodych projektantów i studentów architektury/designu
– Design od „małego”. Akademia designu dla dzieci
– Dobra Sztuka – teatr, wystawy i wernisaże

4 DESIGN DAYS – dla wszystkich, którzy kochają dobrą architekturę i design!

4 Design Days odbędzie się w miejscu niezwykłym dla Katowic – Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach zostało wielokrotnie wyróżnione w prestiżowych konkursach. W 2016 roku MCK zostało wybrane w konkursie “Meeting Planner Power Awards” jako najlepszy obiekt kongresowy w Polsce. Ponadto zostało Bryłą Roku 2015, a także zostało zwycięzcą Nagrody Architektonicznej POLITYKI 2015.

Śląska architektura

Architektura zawsze była kręgosłupem regionu. Dzięki śmiałym wizjom, m.in. śląskich architektów, tereny poprzemysłowe i dawne kopalnie w Zabrzu, Katowicach czy Żorach zmieniają się wielkie centra kultury, rozrywki i biznesu, stając się nowymi symbolami tej części Polski. O śląskich twórcach mówi się głośno już nie tylko w Polsce, ale i na świecie.