5 gadżetów kuchennych stworzonych z myślą o najmłodszych

Są kolorowe i zabawne, a do tego sprawią, że Twoje dziecko chętnie zje posiłek. Poznajcie 5 gadżetów kuchennych stworzonych z myślą o najmłodszych.

Widelec samolot.

Pamiętacie z dzieciństwa jak nasi rodzice karmili nas używając słów “leci samolocik” i w ten sprytny sposób mam potrafiła nam wcisnąć nawet szpinak. Zmień talerz w lotnisko, a widelec w samolot transportowy gotowy do dostarczenia posiłku. Rączka widelca wykonana jest z silikonowej gumy oraz elastycznego i bezpiecznego dla żywności tworzywa, co sprawia że przedmiot jest bardzo trwały.

5 gadżetów kuchennych stworzonych z myślą o najmłodszych

Zobacz w sklepie:  39.90 zł


Foremki do ciastek w kształcie medali

Organizujesz dziecku urodzinki? Spraw aby jego goście na długo zapamiętali ten dzień, zorganizuj konkursy i zabawy a nagrodą niech będą te słodkie medale!

Zobacz w sklepie:  49.50 zł


Słomki dżdżownice

Kolejny wspaniały pomysł gadżetu kuchennego dla najmłodszych. Rurki do picia w kształcie dżdżownicy, dają dużo radości i gwarantują wypicie soku z marchewki 😉

 

Zobacz w sklepie: 27 zł


Śniadanie superbohatera

Z takim kieliszkiem do jajek w postaci figurki Batmana i wykrawaczem do tostów sprawisz, że każde śniadanie będzie fantastyczną przygodą dla Twojej pociechy.

Zobacz w sklepie: 38 zł


Zagrajmy w obiadek

Czemu by nie! Ten talerz w formie gry planszowej sprawi, że dziecko chętnie weźmie udział w zabawie, dziecko z przyjemnością dotrze do mety gdzie w specjalnej skrytce czekać będzie na niego niespodzianka. Talerz możesz spokojnie zmywać w zmywarce i nie utraci swoich żywych barw.

Zobacz w sklepie: 69.90 zł


Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadły Wam do gustu, a może niektóre nawet sami wypróbujecie.  Zapraszamy oczywiście do dyskusji w komentarzach.