Aluminium w meblach ogrodowych

Kiedy stoisz przed wyborem mebli ogrodowych kolejnym rozwiązaniem, które warto wziąć pod uwagę są meble wykonane z aluminium. Materiał ten podobnie jak stal nierdzewna charakteryzuje się odpornością na warunki atmosferyczne i wytrzymałością a przy tym są niezwykle lekkie. Kiedy tylko zajdzie potrzeba małych zmian, przeniesienie ich w inne miejsce nie stanowi żadnego problemu. Musimy jednak pamiętać, że przed porywistym wiatrem trzeba je jednak zabezpieczyć.

OUTLIV. Shadow
https://outletmebliogrodowych.pl/pl/p/Naroznik-ogrodowy-modulowy-Schadow/58

Minimalistyczny wygląd aluminiowych mebli ogrodowych sprawia, że są niezwykle nowoczesne. Będąc posiadaczem takich mebli mamy zagwarantowany komfortowy wypoczynek i stylową aranżacje naszego ogrodu. Mamy sporo opcji do wyboru, decyzja zależy tylko od efektu jaki chcemy uzyskać. Aranżując typowy kącik wypoczynkowy wybierzmy narożnik ogrodowy, jeśli jednak potrzebna nam strefa jadalniana na tarasie celujmy w skompletowany stół i krzesła.

OUTLIV. Shadow

Meble na konstrukcji aluminiowej wbrew pozorom są bardzo wygodne ze względu połączenie ich z tekstylnym wykończeniem, z wodoodpornych materiałów.  Ciekawą alternatywą obecnie są meble aluminiowe połączone z plecionką w formie liny z włókien syntetycznych. Plecione oparcie dopasowuje się do nas kształtem i zapewnia maksimum komfortu.

OUTLIV. Freddo

Pielęgnacja aluminiowych mebli ogrodowych

Utrzymanie w czystości takiego sprzętu jest banalne. Wystarczy wilgotna szmatka z odrobiną płynu do naczyń. Następnie wycieramy powierzchnie do sucha i meble wyglądają jak nowe. Poza sezonem meble najlepiej przezimować w suchym pomieszczeniu.

 

FB: https://www.facebook.com/outletmebliogrodowych

Sklep: https://outletmebliogrodowych.pl/pl/c/Zestawy-ogrodowe/20

OUTLET MEBLI OGRODOWYCH

ul. Skórzewska 37

62-081 Wysogotowo

 

Tekst: Maja Skrzypczak