Architektura wnętrz by Sylwia Woch – SOW Archi Design

Projekt nowoczesnego wnętrza domu dla rodziny z dziećmi, o powierzchni 200 m2. Elementy betonu zostały ocieplone dodatkami oraz kolorami. To kolejny, dopracowany w każdym detalu, projekt Sylwii Woch z SOW Archi Design.

Styl nowoczesny

Wnętrza w stylu nowoczesnym są zwykle minimalistyczne i proste. Najczęściej króluje w nich beton i jasne barwy. Rezygnujemy z przesadnej ilości mebli, odrzucamy zbędne dekoracje i zdobienia. Prostota przejawia się również w kolorystyce: biel, odcienie szarości, czasem przełamane zielenią, turkusem i żółcieniami.

Projekt Sylwii Woch

W tym nowoczesnym domu zaprojektowanym przez Sylwię Woch architektka wykorzystała najmodniejsze dzisiaj trendy kolorystyczne. Każde pomieszczenie jest dobrze przemyślane, spełniające potrzeby jego użytkowników i idealnie wykończone. Modny beton został ocieplony drewnem oraz pastelową kolorystyką. Otwarta kuchnia i duży stół w centralnej, części domu z kominkiem zachęca do wspólnie spędzanego czasu.

Strefa intymna – pokoje mieszkańców domu

Każdy z użytkowników tego mieszkania ma zapewnioną własną, komfortową przestrzeń. Pokoje są jasne, zawierają pojemne szafy oraz miejsce do pracy i nauki.

Pomieszczenia uzupełniają ciekawe dodatki jak lampy czy tapety. Dodają charakteru ale nie powodują wrażenia “tłoku” we wnętrzu. Wszystkie elementy wyposażenia są dobrane jak puzzle. Grają zarówno kolorystycznie ale też nadają przestrzeni praktycznego sensu.

Kolorystyka jest stonowana. To ważne, gdy mieszkańcy wnętrza spędzają w nim czas na pracy, czytaniu czy relaksie.

Sylwia Woch zastosowała w projektowanym przez siebie domu jeden z obecnych wnętrzarskich hitów jakim jest wykorzystanie mchu. Na piętrze w korytarzu zaplanowała zielona ścianę z kolorowego mchu co tworzy ciekawa kompozycje oraz skraca dystans długiego korytarza.

Natomiast prosty przedsionek, na wejściu pokazuje styl domu. Jest stonowany, minimalistyczny, ocieplony drewnianą szafą. Ułatwia to utrzymanie porządku.

Sylwia Woch – SOW Archi Design

Pracownia Projektów i Aranżacji Wnętrz SOW Archi Design istnieje od 12 lat. Jego właścicielka, Sylwia Woch, to nie tylko architektka i kreatorka wnętrz. To przede wszystkim koneserka piękna. Tworzy niepowtarzalne i funkcjonalne wnętrza doskonale wpisując się w bieżące trendy oraz oczekiwania klientów. Projektuje meble. Dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i wyjątkowymi pomysłami projektując wnętrza dla klientów z Polski i z zagranicy. Realizacje pracowni Sylwii Woch dotyczą inwestycji obiektów prywatnych tzn. mieszkań, domów oraz obiektów użyteczności publicznej takich jak: hotele, apartamenty, biura, restauracje, spa etc… Jej projekty można śledzić na Profilu Studia na FB.