Architektura wnętrz by Sylwia Woch – SOW Archi Design

Styl eklektyczny na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie łatwego, gdzie meble i dodatki zdają się być pozostawione kwestii przypadku, co nie jest prawdą… Ten styl stawia zarówno na kontrasty, jak i wyważony umiar. Jest przykładem połączeń, gdzie często stare znajduje się w towarzystwie nowego.

 

Połączenie stylu industrialnego i vintage – bezpieczny eklektyzm

Choć styl eklektyczny we wnętrzach wymaga sporych umiejętności, a przede wszystkim wyczucia, są takie kombinacje, które nie są bardzo trudne. Jedną z nich jest połączenie stylu industrialnego i vintage. Dlaczego? Bo obydwie te stylistyki mają sporo elementów wspólnych.


Przede wszystkim wyjątkowo mocno koncentrują się na przeszłości. Styl industrialny swoje inspiracje czerpie z surowego wystroju fabrycznych wnętrz ubiegłych stuleci. W przypadku vintage tak naprawdę nie ma znaczenia żadna konkretna epoka i zaczerpnięte z niej wzornictwo.

Liczy się nadgryziony zębem czasu charakter i estetyka, które już na pierwszy rzut oka sugerują, że mamy do czynienia z meblami z duszą i dodatkami, którym nadano nowe życie. Preferencje kolorystyczne są podobne. Z uwagi na najchętniej stosowane w tych stylistykach materiały, najczęściej stosowane są rozmaite warianty szarości i brązów, przytłumione odcienie czerwieni oraz zieleni.

Projekt Sylwii – SOW Archi Design

Prezentujemy projekt aranżacji mieszkania, który powstał na bazie rynku wtórnego. Wnętrza to eklektyczne połączenie stylu industrialnego i vintage. Projekt wykonany przez Sylwię Woch z SOW Archi Design. Studio Projektów i Aranżacji Wnętrz Design istnieje od 9 lat. Jego właścicielka, Sylwia Woch, to nie tylko architektka i kreatorka wnętrz. To przede wszystkim koneserka piękna. Tworzy niepowtarzalne i funkcjonalne wnętrza doskonale wpisując się w bieżące trendy oraz oczekiwania klientów. Projektuje meble. Dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i wyjątkowymi pomysłami projektując wnętrza dla klientów z Polski i z zagranicy. Realizacje biura Sylwii Woch dotyczą inwestycji obiektów prywatnych tzn. mieszkań, domów oraz obiektów użyteczności publicznej takich jak: hotele, apartamenty, biura, restauracje, spa etc… Jej projekty można śledzić na Profilu Studia na FB https://www.facebook.com/StudioProjektowIAranzacjiWnetrzDesigN/