Architektura wnętrz by Sylwia Woch – SOW Archi Design

Nowoczesne wnętrze, okraszone głęboką zielenią i niebieskim oraz klasyczną czernią i złotem – tak w skrócie można opisać mieszkanie o powierzchni 64 m2 stworzone dla młodej pary ceniącej sobie szlachetne połączenie drewna z eleganckim kamieniem. Projekt Sylwii Woch z SOW Archi Design właściciele mieszkania zaakceptowali niemalże od razu.

Styl nowoczesny

Wnętrza w stylu nowoczesnym są zwykle minimalistyczne i proste. Odrzucamy zbędne dekoracje i zdobienia, rezygnujemy z przesadnej ilości mebli, ograniczając je do tych najważniejszych. W stylu nowoczesnym królują nieskomplikowane formy, geometryczne kształty oraz naturalne materiały – drewno, beton, szkło i kamień. Prostota przejawia się również w kolorystyce. W ostatnich latach była to głównie biel, odcienie szarości, czasem przełamane rozmaitymi odcieniami akcenty turkusu lub żółcieni.

Projekt Sylwii Woch

W nowoczesnym mieszkaniu zaprojektowanym przez Sylwię Woch znalazło się miejsce na bardziej zdecydowane akcenty. Architektka wykorzystała najmodniejsze dzisiaj trendy kolorystyczne. Wnętrze jest idealnie wykończone, a każdy szczegół dopracowany. Sylwia Woch zastosowała jeden z obecnych wnętrzarskich hitów jakim jest złoto, które współcześnie przestało kojarzyć się z przepychem. Pozłacane lub stylizowane dodatki nie zdobią wyłącznie luksusowych przestrzeni. Materiał ten coraz częściej wykorzystywany jest w nowocześnie urządzonych mieszkaniach. Stanowi efektowny i unikalny akcent, będący uzupełnieniem niezatłoczonych pomieszczeń. Niewielkie ilości złota w nowoczesnym wnętrzu dodają elegancji i wykwintności. W prezentowanym mieszkaniu komponuje się ono z czarnym marmurem w kuchni i nawiązuje do jej górnej zabudowy. Podkreśla tym samym najważniejsze elementy wyposażenia.

Strefa dzienna: jadalnia z otwartą kuchnią i salonem

Złoto w tym mieszkaniu zostało połączone z kolejnym wnętrzarskim trendem – kolorem ciemnej, głębokiej zielni. Dawniej była ona niezwykle popularna. Często gościła na ścianach wiktoriańskich salonów i gabinetów. Swoim eleganckim, nieco tajemniczym odcieniem fantastycznie podkreślała bogactwo złotych sztukaterii. Dzisiaj powraca w wielkim stylu. Musi jednak zostać doskonale wkomponowana we wnętrze i doprawiona odpowiednimi dodatkami. Wnętrze zaprojektowane przez SOW Archi Design pokazuje, że warto zaryzykować. Ciemna zieleń na ścianie, w połączeniu ze złotem, bielą, naturalnym drewnem i szarościami uczyniła tę aranżację niezwykle efektowną!

Sypialnia i pokój do pracy

Pudrowy róż i granat – to kolejne zestawy kolorów występujące jako najmodniejsze połączenia w ostatnich sezonach. Mimo, że te kolory bardzo się od siebie różnią, tworzą jednak szykowne, kontrastujące duety. Prezentowana sypialnia oraz pokój do pracy pokazują, że to połączenie dodaje charakteru nowoczesnym wnętrzom. Z pudrowym różem dobrze łączą się uniwersalne barwy traktowane jako baza aranżacji. Jest to biel, szarość, beż oraz naturalne odcienie drewna. W tym wnętrzu, konsekwentnie, nie mogło też zabraknąć złotych akcentów.

Łazienka

Mieszkanie ma też elegancką, luksusową łazienkę. Wydawałoby się, że marmur i złoto jest domeną przepychu. Jednak ta łazienka, w połączeniu z drewnem oraz elementami złotego i kamienia jest klasyczna i prosta. Koresponduje z pozostałymi pomieszczeniami.

Sylwia Woch – SOW Archi Design

Pracownia Projektów i Aranżacji Wnętrz SOW Archi Design istnieje od 10 lat. Jego właścicielka, Sylwia Woch, to nie tylko architektka i kreatorka wnętrz. To przede wszystkim koneserka piękna. Tworzy niepowtarzalne i funkcjonalne wnętrza doskonale wpisując się w bieżące trendy oraz oczekiwania klientów. Projektuje meble. Dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i wyjątkowymi pomysłami projektując wnętrza dla klientów z Polski i z zagranicy. Realizacje pracowni Sylwii Woch dotyczą inwestycji obiektów prywatnych tzn. mieszkań, domów oraz obiektów użyteczności publicznej takich jak: hotele, apartamenty, biura, restauracje, spa etc…

Jej projekty można śledzić na Profilu Studia na FB https://www.facebook.com/StudioProjektowIAranzacjiWnetrzDesigN/