Architektura wnętrz by Sylwia Woch – SOW Archi Design

To nowoczesne mieszkanie na warszawskiej Woli ma 76 m2. Wnętrze stworzone zostało dla młodej pary ceniącej sobie prostotę, jasne kolory i nowoczesny design. Projekt Sylwii Woch z SOW Archi Design właściciele mieszkania zaakceptowali niemalże od razu.

Styl nowoczesny

Wnętrza w stylu nowoczesnym są zwykle minimalistyczne i proste. Ich użytkownicy odrzucają zbędne dekoracje, rezygnują z przesadnej ilości mebli i ograniczają się do najważniejszych przedmiotów. Takie mieszkania są nieskomplikowane. Królują w nich geometryczne kształty oraz naturalne materiały – drewno, beton, szkło i kamień. Prostota przejawia się również w kolorystyce.

Projekt Sylwii Woch

W tym nowoczesnym mieszkaniu zaprojektowanym przez Sylwię Woch każdy szczegół został dopracowany tak, aby spełnić oczekiwania klientów. Naturalne kolory ziemi, szarości, drewno i biel to wiodąca kolorystyka prezentowanego wnętrza. Architektka wnętrz zastosowała też złoto, które przestało kojarzyć się dziś z przepychem. Materiał ten coraz częściej wykorzystywany jest w nowocześnie urządzonych mieszkaniach. Stanowi efektowny i unikalny akcent, będący uzupełnieniem niezatłoczonych pomieszczeń. Niewielkie ilości złota w nowoczesnym wnętrzu dodają elegancji i wykwintności. W prezentowanym mieszkaniu komponuje się ono z czarnym marmurem w kuchni i nawiązuje do jej górnej zabudowy. Podkreśla tym samym najważniejsze elementy wyposażenia.

Biel we wnętrzu

Biały kolor ścian optycznie powiększa przestrzeń, rozjaśnia wnętrza i wywołuje wrażenie czystości. W nowoczesnych wnętrzach ten kolor możemy zastosować na ścianach, ale także na podłodze lub nawet w całym wyposażeniu pokoju. Białe ściany są uniwersalne. Aranżując w ten sposób pomieszczenia, łatwo dopasować do nich inne kolory, np. mebli i dodatków. Są one doskonałym tłem dla dekoracyjnych przedmiotów.

Sylwia Woch – SOW Archi Design

Pracownia Projektów i Aranżacji Wnętrz SOW Archi Design istnieje od 10 lat. Jego właścicielka, Sylwia Woch, to nie tylko architektka i kreatorka wnętrz. To przede wszystkim koneserka piękna. Tworzy niepowtarzalne i funkcjonalne wnętrza doskonale wpisując się w bieżące trendy oraz oczekiwania klientów. Projektuje meble. Dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i wyjątkowymi pomysłami projektując wnętrza dla klientów z Polski i z zagranicy. Realizacje pracowni Sylwii Woch dotyczą inwestycji obiektów prywatnych tzn. mieszkań, domów oraz obiektów użyteczności publicznej takich jak: hotele, apartamenty, biura, restauracje, spa etc…

 

Jej projekty można śledzić na Profilu Studia na FB https://www.facebook.com/StudioProjektowIAranzacjiWnetrzDesigN/