Architektura wnętrz by Sylwia Woch – SOW Archi Design

Styl nowoczesny

Coraz częściej jesteśmy świadomi niezliczonych możliwości aranżacyjnych. Korzystamy z porad doradców w sklepach meblowych, czytamy czasopisma wnętrzarskie i blogi internetowe. Architektura wnętrz to w Polsce dziedzina nadal świeża. Okazuje się jednak, że coraz częściej zaczynamy korzystać z usług projektantów wnętrz. Szukamy wysokiej jakości rozwiązań i produktów. Chcemy mieć w naszych pomieszczeniach funkcjonalne rozwiązania, charakterystyczne, modne kolory, piękne i gustowne dodatki. Dostęp do bogatej oferty materiałów budowlanych, mebli, elementów wykorzystywanych we wnętrzach, powoduje że coraz trudniej samodzielnie stworzyć atrakcyjną i sensowną kompozycyjnie przestrzeń.

Zmieniamy się. Widać to także, po utrzymującym się od lat trendzie związanym ze sposobem aranżacji przestrzeni. Przedpokój jest obecnie jest niemal zawsze połączony z pokojem dziennym, do którego przylega otwarta kuchnia (często wydzielona wyspą). Gotujemy na oczach naszych gości i w towarzystwie telewizora. Mieszkanie nazywamy apartamentem, pokój dzienny – salonem, a przedpokój – holem.

Na zdjęciach prezentujemy apartament na warszawskim Wilanowie o powierzchni  70 m2. Wnętrza są w stylu nowoczesnym, z dominującym kolorem szarym, zostały ocieplone jedynie drewnem i żółtymi dodatkami. Projekt wykonany przez Sylwię Woch z SOW Archi Design.

SOW Archi Design

SOW Archi Design istnieje od 9 lat. Jego właścicielka, Sylwia Woch, to nie tylko architektka i kreatorka wnętrz. To przede wszystkim koneserka piękna! Tworzy niepowtarzalne i bardzo funkcjonalne wnętrza doskonale wpisując się w bieżące trendy oraz oczekiwania klientów. Projektuje meble, w tym przepiękne meble kuchenne. Dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i wyjątkowymi pomysłami projektując wnętrza dla klientów z Polski i z zagranicy. Realizacje biura Sylwii Woch dotyczą inwestycji obiektów prywatnych tzn. mieszkań, domów oraz obiektów użyteczności publicznej takich jak: hotele, apartamenty, biura, restauracje, spa etc..
Jej projekty można śledzić na Profilu Studia na FB