Balustrady szklane Wrocław. Gdzie zamówić projekt i realizację?

dav

Szklana balustrada to jeden z pomysłów na atrakcyjne, nowoczesne wnętrze. Po rozwiązanie to sięgają chętnie przedsiębiorcy, szukający estetycznych rozwiązań dla swoich biur w branży medycznej, kosmetycznej czy spożywczej. Balustrady szklane wewnętrzne sprawdzą się także w prywatnych mieszkaniach. Gdzie znaleźć dobrego producenta we Wrocławiu?

Dla kogo jest szklana balustrada?

Efektywny wystrój pomieszczenia to cel każdej osoby, która planuje urządzić wyróżniające się wnętrze. Bez względu na to, czy chce zaimponować znajomym i gościom, czy przekonać klientów o wysokiej jakości swoich usług lub produktów, niepowtarzalne wrażenie jest kluczowe, by zapaść im w pamięć. W projektach wnętrz w stylu minimalistycznym, futurystycznym i nowoczesnym coraz częściej pojawiają się balustrady szklane. Wrocław jest miastem, w którym widać tę tendencję szczególnie wyraźnie.

Balustrady szklane wewnętrzne to nie tylko estetyka

Warto pamiętać jednak, że szklana balustrada ma również, a często przede wszystkim, wymiar praktyczny. Uzupełniając nowoczesną architekturę wnętrza o ten lekki element, zyskujemy także bezpieczeństwo (eliminacja ryzyka upadku ze schodów) i higienę (o szklaną taflę dużo łatwiej zadbać, niż o poręcze drewniane czy skomplikowane okucia metalowe). Żeby jednak mieć pewność, że szklana balustrada będzie solidna, bezpieczna i pieczołowicie wykończona, należy wybrać sprawdzonego producenta.

Kolorowe balustrady szklane

Szklana balustrada nie musi być przeźroczysta, choć wygląda to bardzo nowocześnie. Popularne jest także montowanie balustrad z różnymi kolorami. Dekoracyjna balustrada szklana bardzo urozmaica i nadaje charakteru we wnętrzu. Wzorów do wyboru jest wiele. W zależności od preferencji można wybrać opcję, która będzie prezentowała się klasycznie, elegancko lub designersko. Wystarczy wybrać interesujący nas motyw, a specjaliści dopasują go pod konkretny wymiar. Wzór jest zabezpieczony przed uszkodzeniami, gdyż jest on zalaminowany pomiędzy dwiema taflami szkła.

Balustrady szklane Wrocław

Jeśli szukasz szklanego wykończenia schodów do swojego mieszkania lub biura we Wrocławiu, wybierz lokalnego producenta. Zwróć uwagę na kompleksowość usługi. Jeśli firma szklarska oferuje zarówno projekt, jak i wykonanie oraz montaż, możesz być pewny najwyższej jakości rozwiązań. W ten sposób działa Prolinea – uznany dostawca szklanych rozwiązań na rynku wrocławskim. Chcesz mieć gwarancję zaangażowania na każdym z etapów realizacji Twojego zamówienia? Zależy Ci, by montaż balustrady wykonali profesjonaliści? Skontaktuj się z firmą Prolinea i wybierz współpracę ze specjalistami.