Nagroda TOP DESIGN award 2018 – bateria kuchenna ASTER marki DEANTE – WYGODA PRZEDE WSZYSTKIM

Pierwszego dnia  bloku targów Home Decor, Meble Polska i arena DESIGN w Poznaniu poznaliśmy zwycięzców TOP DESIGN award 2018! Zwyciężyły przedmioty wyjątkowe, wyróżniające się formą, ergonomiczne i dobrze zaprojektowane! Bez wątpienia bateria kuchenna ASTER marki DEANTE do takich należy.

Jest nowoczesna, wpisuje się idealnie w panujące trendy wnętrzarskie, ma nowoczesny kształt i design! Właśnie dlatego TOP DESIGN w kategorii Kuchnia na tegorocznych Targach Home Decor zwyciężyła bateria zlewozmywakowa ASTER firmy DEANTE!!!

Nagrodzona Bateria kuchenna Aster marki Deante  na TOP DESIGN award 2018  to przede wszystkim WYGODA.

Bateria kuchenna Aster marki Deante oprócz podłączenia do ciepłej i zimnej wody posiada przyłącze do urządzenia filtrującego. To rozwiązanie idealne dla osób, które w kuchni cenią sobie wygodę i szybkość działania. Po zamontowaniu baterii do filtra, przekręcając pierścień na końcu wylewki zmieniamy wodę wodociągową na przefiltrowaną, gotową do picia. Oczyszczona woda ma osobny kanał przepływu, czyli nie ma styczności z wodą wodociągową, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości.

Bateria dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: klasyczny chrom połączony z czernią oraz elegancka matowa czerń z wykończeniem miedzianym, dzięki czemu doskonale wpisuje się w panujące trendy kolorystyczne. Coraz częściej dostrzec można trend odstąpienia od śnieżnobiałych kuchni. Dawniej niespotykana czerń, grafit zawitały na dobre do Polskich kuchni. Bateria Aster czarna idealnie się w ten trend wpisuje.

 

Cena: od 559 zł. DEANTE

Sprawdźcie także inne produkty Deante, w tym zlewozmywak Capella Precious. Zakwalifikował się on do finału konkursu TOP DESIGN Award 2018. Musimy przyznać, że pięknie prezentuje się z nagrodzoną baterią kuchenną Aster marki DEANTE.

Więcej o nagrodach TOP DESIGN award 2018 i tegorocznych zwycięzcach znajdziesz TUTAJ.