Bo liczy się konkret – realizacje MTM design & welding

W dobie masowej produkcji i powtarzalnych wzorów, potrzeba wyróżnienia się przybiera na sile. Powstały w latach 50-tych styl industrialny ewoluuje cały czas. Jednak główny jego rdzeń pozostaje niezmienny: przestrzeń, naturalne materiały, surowe wykończenie, nietuzinkowe meble, schody na konstrukcji salowej oraz oświetlenie, które klimatycznie rozjaśni wnętrze.

Uważne wsłuchanie się w potrzeby klienta i przełożenie wstępnego pomysłu (a czasem nawet jeszcze nie skrystalizowanej idei) na rzeczywistość, to umiejętność którą marka MTM Design odziedziczyła w genach.
Z połączenia pasji, wyuczonego rzemiosła popartego latami doświadczenia i szczyptą indywidualizmu, powstają niesztampowe rozwiązania do domu.
Począwszy od praktycznych rozwiązań takich jak schody na konstrukcji stalowej, łączących surowość stali i ciepło drewnianych stopni, poprzez balustrady na wymiar wg indywidualnych projektów wykonanych pod klienta, czy też industrialne, przeszklone ścianki działowe, dających wrażenie otwartej przestrzeni.
Ponadto marka MTM Design oferuje również meble w stylu industrialnym, podkreślające indywidualizm wnętrza. Surowe regały, proste biurka czy stylowe stoły i stoliki kawowe to tylko kilka oferowanych mebli codziennego użytku.
Przysłowiową wisienką na torcie MTM-owej oferty jest oświetlenie wykonywane z recyklingu. Wiekowe wiertarki ręczne, strugi, poziomica,  aparat fotograficzny czy też nawet skrzynia biegów służą jako punkt wyjścia do stworzenia lampy będącej niepowtarzalnym dodatkiem, tworzącym klimat. Coś dla wybrednych koneserów, spragnionych efektu: wow!
A to wszystko bierze się z potrzeby tworzenia i chęci sprostania wyzwaniom, zmieszanym z indywidualizmem właściciela. W efekcie końcowym, satysfakcja z owoców pracy przekłada się na wysoką jakość produktów i świadczonych przez MTM Design usług.
MTM Design – konkretny indywidualista.

Więcej na: