Castorama darmowa dostawa na wybrane produkty do 20 stycznia!

Nowy rok przynosi nowe pomysły. Sprzyja zmianom, remontom, przeprowadzkom i urządzaniu miejsca zamieszkania  – naszej codziennej przestrzeni. Idealna okazja nadarza się właśnie teraz!!!! Dlaczego? Bo Castorama przygotowała promocję w postaci darmowej dostawy na wybrane produkty.

Gratka dla miłośników majsterkowania!

Każda “Złota Rączka” znajdzie w tej ofercie coś dla siebie. Montaż i prace remontowe to nie tylko narzędzia, ale i niezbędne akcesoria, jak wkręty, wiertła, pędzle, taśmy czy miarki. Wieszanie obrazów, naprawa cieknącego kranu, skręcanie szafek, przykręcanie regałów, montaż kina domowego – to tylko niektóre z zadań, z którymi mierzą się majsterkowicze. Bardzo często okazuje się, że do wykonania domowych remontów potrzebujemy elektronarzędzi. Najczęściej przydaje się wydajna wkrętarka i wiertarka, których parametry, jak moc czy ilość obrotów, możemy elastycznie modyfikować, czy wybierać spośród szerokiej oferty wymiennych końcówek. Jeśli zajmujemy się obróbką drewnianych lub metalowych elementów, rozważmy dodatkowy zakup szlifierki kątowej, która sprawdzi się przy cięciu materiałów, polerowaniu niewielkich powierzchni płaskich lub szlifowania np. parkietu.

WKRĘTAK AKUMULATOROWY MACALLISTER 3,6 V

54,98zł

 

 

SZLIFIERKA KĄTOWA MACALLISTER 850 W 125 MM

108zł

SZLIFIERKA DO GIPSU MACALLISTER 600 W

498zł

WYRZYNARKA MACALLISTER 600 W

118zł

MIESZARKA MACALLISTER 1300 W

308zł

Dobrze wiemy, że w każdym mieszkaniu czy domu powinna znaleźć swoje miejsce skrzynka lub kącik z narzędziami. Pewnych podstawowych  narzędzi nie może zabraknąć w żadnym gospodarstwie domowym! Dzięki aktualnej ofercie Castoramy możemy wyposażyć swój domowy warsztat w elektronarzędzia o wyspecjalizowanym przeznaczeniu.