CREATOR – wnętrza tworzone z pasji do wzornictwa

Przedstawiamy kolejny projekt, który powstał dzięki kursom firmy Creator. Natalia Dymkowska jest laureatką jesiennej edycji w 2018 roku we Wrocławiu. Zaprojektowała mieszkanie dla rodziny z dwuletnim dzieckiem.

Natalia Dymkowska – laureatka jesiennej edycji kursu Creator w 2018 r. we Wrocławiu

Natalia Dymkowska Mieszka w Lesznie. Ukończyła studia inżynierskie oraz magisterskie na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Od najmłodszych lat wykazuje zamiłowanie do architektury. Jako nastolatka była laureatką wielu lokalnych konkursów plastycznych. Jest przykładem tego, że umysł ścisły może współgrać z kreatywnością, twórczością i wrażliwością na piękno. W wolnym czasie lubi słuchać dobrej muzyki, a podróże są jej sposobem na poznawanie świata.

Aranżacja mieszkania i adaptacja pomieszczeń

Przestrzeń dzienna – salon z otwartą kuchnią

Sypialnia

Łazienka

Pokój dziecka

Wykończenie pomieszczeń

Firma CREATOR

Jako jedyna w branży opracowała autorską metodę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy objęty patronatem medialnym. Kursy CREATOR to projekt cyklicznych zajęć szkoleniowych, skierowany zarówno do tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z projektowaniem, jak i do profesjonalistów zamierzających doskonalić swoje umiejętności. Spotkania odbywają się w Gdyni, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.

Wykładowcy i kadra

Wykładowcy to wykwalifikowana kadra, w skład której wchodzą przedstawiciele środowiska akademickiego, a także wybitni architekci, projektanci wnętrz i designerzy. Zajęcia przybierają formę wykładów, prezentacji oraz interaktywnych zajęć warsztatowych. Taka forma kursu umożliwia zdobycie szczególnie pożądanych umiejętności. Zajęcia kończą się prezentacją i obroną stworzonych przez uczestników projektów zaliczeniowych. Specjaliści oceniają prace, a następnie wybierają najlepsze z nich. Oprócz możliwości zaistnienia w branży, na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat w formie świadectwa MEN, potwierdzający zdobytą wiedzę i kwalifikacje zawodowe.

Więcej informacji na www.creator.net.pl