Creator.NET.pl – Kursy z architektury i projektowania wnętrz oraz krajobrazu

Firma CREATOR – Creator.NET.pl

Firma CREATOR od ponad 10 lat organizuje i prowadzi szkolenia z zakresu projektowania i stylizacji wnętrz, w Warszawie, Gdyni, Wrocławiu i Krakowie. Jako jedyna w branży, opracowała autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym. Kursy CREATOR to projekt cyklicznych zajęć szkoleniowych, skierowany zarówno do laików, którzy chcą zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe, jak i do profesjonalistów pragnących poszerzyć swoją wiedzę.

 

 

Wykwalifikowana kadra wykładowców

Wykładowcy to wykwalifikowana kadra złożona z profesjonalistów środowiska akademickiego, a także cenionych w Polsce architektów, projektantów wnętrz i designerów, zdobywców wielu prestiżowych nagród. Są wśród nich m.in. Jan Sikora, Agnieszka Łakoma, Szymon Hanczar, Andrzej Marek, Miłosz Kowalski, Magdalena Garncarz, Joanna Figurniak.

Formuła zajęć

Zajęcia mają formę wykładów, prezentacji multimedialnych oraz interaktywnych zajęć warsztatowych i ćwiczeń projektowych. Taka formuła umożliwia uczestnikom zdobycie zarówno teoretycznej jak i praktycznej wiedzy, a tym samym pozwala na kompleksowe przygotowanie do pracy w zawodach projektanta wnętrz, stylisty i dekoratora. Zajęcia obrazują drogę, jaką musi przejść każdy twórca, od inspiracji, stworzenia koncepcji, do jej praktycznej realizacji, przy uwzględnieniu potrzeb i oczekiwań klienta. Dodatkowym atutem jest organizowanie, specjalnie dla uczestników szkoleń, praktycznych zajęć fakultatywnych w pracowniach projektowych i showroomach wnętrzarskich. Ta oferta jest skierowana bezterminowo, zarówno do obecnych studentów jak i absolwentów.

Certyfikat – świadectwo MEN

Zajęcia kończą się prezentacją i obroną projektów zaliczeniowych, wykonanych przez uczestników. Specjaliści oceniają, a następnie wybierają najlepsze prace projektowe. Uczestnicy, oprócz możliwości zaistnienia w branży, na zakończenie kursu otrzymują certyfikat w formie świadectw MEN. Dokument potwierdza zdobycie nowej wiedzy
i kwalifikacji zawodowych.

Najbliższe terminy kursów CREATOR

Najbliższe terminy kursów CREATOR rozpoczynają się:

  •  3 marca 2018 we Wrocławiu oraz w Gdyni,
  • 20 stycznia 2018 w Krakowie,
  • 3 lutego 2018 w Warszawie.

Trwają juz zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji na stronie www.creator.net.