Creator projekt nagrodzony – Katarzyna Michalik – Warszawa – edycja wiosna 2018

 

Firma CREATOR od ponad 10 lat organizuje i prowadzi szkolenia z zakresu projektowania i stylizacji wnętrz, w Warszawie, Gdyni, Wrocławiu i Krakowie. Jako jedyna w branży, opracowała autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym. Kursy CREATOR to projekt cyklicznych zajęć szkoleniowych, skierowany zarówno do laików, którzy chcą zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe, jak i do profesjonalistów pragnących poszerzyć swoją wiedzę.

 

 

Prezentujemy projekt Pani Katarzyny Michalik, który został wyróżniony w organizowanym przez firmę Creator konkursie, w Warszawie, w 2018 roku. Był to konkurs na najlepszy projekt przestrzeni mieszkalnej.

Opis inwestycji:

Mieszkanie 60m2 na 13 piętrze na obrzeżach Warszawy. Orientacja północno- zachodnia z wykuszem na dwie strony świata. Od strony balkonu nie ma innych budynków, rozpościera się piękny widok na park.

Założenia projektowe:

Jasne kolory, wrażenie przestrzeni, marmur, złoto, wrażenie ekskluzywności, estetyka bardzo ważna, miejsce na kultowy fotel 366 znaleziony na śmietniku i odnowiony, brak TV (w zasadzie eksperyment inwestorski, jednak nie wykluczone że w przyszłości telewizor będzie zakupiony dlatego przewidziane zostało miejsce i przyłącza, prysznic a nie wanna, zmywarka 45

Inwestor:

Inwestorem projektu jest projektantka mody w wieku 28 lat. Pracuje w domu więc potrzebuje pracowni w której będzie mogła tworzyć, pracować na komputerze, szyć na maszynie, zbierać inspiracje, przechowywać projekty i materiały, a czasem również przyjmować klientów. Mąż inwestorki pracuje w tej samej branży, ale poza domem. Praca jest istotną i angażującą częścią życia inwestorów, jednak chcą też móc się od niej odciąć, pozostając jednak w mieszkaniu, dlatego bardzo ważna jest część wypoczynkowa i możliwość zamknięcia pracowni. W czasie wolnym inwestorzy lubią spędzać czas ze znajomymi, często zapraszają przyjaciół i rodzinę na kolacje, gdyż inwestor bardzo lubi gotować.

PRZEZNACZENIE PROJEKTU

“W projekcie chciałam wkomponować jak najwięcej miejsc do przechowywania, jednocześnie nie zagracając mieszkania. Dlatego większość zabudowy i elementów nieruchomych jest niewidoczna – jest tłem dla wszystkiego, co dzieje się na pierwszym planie. Ruchome meble tworzą styl: zielona welurowa kanapa, złoty stolik z marmurowym blatem, lustro w złotej ramie… W ten sposób, jeśli inwestorom za kilka lat znudzą się kolory lub nawet styl mieszkania, będą mogli wymienić jedynie kilka elementów, by cieszyć się zupełnie nowym wystrojem.”

UPODOBANIA KLIENTÓW

Salon

Kuchnia

 

Łazienka

Sypialnia

 

Hol

 

Pracownia

 

Autorka projektu – Katarzyna Michalik

Jest otwartą, odważną osobą, która lubi zdobywać nowe doświadczenia. Stawia pierwsze kroki w projektowaniu wnętrz. O sobie mówi tak: “Od zawsze mnie to interesowało projektowanie wnętrz, ale bałam się pójść tą rzadko uczęszczaną ścieżką, gdyż wykształcenie mam biznesowe. Kurs w placówce Creatora upewnił mnie jednak w tym, że jest to odpowiedni dla mnie kierunek, a zwycięstwo w konkursie pokazało mi, że mam potencjał i szybko się uczę. Chciałabym nadal rozwijać się w tym kierunku, a kiedyś spotkać się z koleżankami z kursu w wymiarze zawodowym, a nie tylko towarzyskim.”

Więcej informacji na stronie www.creator.net.pl