Creator projekt nagrodzony – Marlena Kotyś – Wrocław

1 of 3

 

Firma CREATOR od ponad 10 lat organizuje i prowadzi szkolenia z zakresu projektowania i stylizacji wnętrz, w Warszawie, Gdyni, Wrocławiu i Krakowie. Jako jedyna w branży, opracowała autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym. Kursy CREATOR to projekt cyklicznych zajęć szkoleniowych, skierowany zarówno do laików, którzy chcą zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe, jak i do profesjonalistów pragnących poszerzyć swoją wiedzę.

PROJEKT Marlena Kotyś – Wrocław

Prezentujemy projekt Pani Marleny Kotyś, który został wyróżniony w organizowanym przez firmę Creator konkursie, we Wrocławiu, w 2018 roku. Był to konkurs na najlepszy projekt przestrzeni mieszkalnej.

Inwestorami projektu jest para z jednym dzieckiem- chłopcem. Miłośnicy gór aktywnego wypoczynku, młodzi, ambitni, na początku swojej drogi życiowej. Lubią wnętrza schludne, ale z duszą.

PRZEZNACZENIE PROJEKTU

Ona  – lat 29 – Kucharka, dużo czasu spędza w kuchni. Uwielbia gotować i przyjmować gości, dużo czasy spędza w kuchni, ciągle szuka nowych smaków.

On – lat 30 – artysta, fotograf, wszędzie szuka inspiracji.

Lubią styl retro, z odrobią stylu industrialnego. Są znudzeni szarymi wnętrzami – potrzebują mieszkania, które będzie napędzać ich energią.

Potrzebują miejsca na domowe biuro i jego stację roboczą, do obróbki zdjęć. Dla niej ważna jest przestronna kuchnia z dużą ilością blatu roboczego.

Nie lubią rzeczy na wierzchu, więc duża ilość miejsca do przechowywania będzie dodatkowym atutem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuchnia

 

 

 

 

 

 

Salon

 

 

 

Pokój dziecka

2 of 3

 

 

Sypialnia

 

 

 

Biuro

 

 

Toaleta

 

 

 

3 of 3

 

 

Łazien

 

 

Autorka projektu – Marlena Kotyś

“Tworząc projekt szukałam jak najbardziej przestronnej wersji. Zanim wybralam aktualny układ bylo wiele pomysłów. Mieszkanie jest małe, ma około 60 m2 a ja nie chciałam iść na łatwiznę i tworzyć wnętrza dla jednej osoby czy pary na początku swoje drogi życiowej. Chciałam stworzyć wnętrze dla rodziny 2+1 nie zapominając o przestrzeniach do pracy. I tak powstał zarys inwestorów którzy mają swoje pasje i zainteresowania oraz 6cio letnie dziecko. Dlatego, aby zyskać trochę przestrzeni zdecydowałam się totalnie odwrócić rozmieszczenie funkcji pomieszczeń nie zmieniając przy tym lokalizacji pionów kanalizacyjnych. Dzięki temu zyskałam bardziej przestronne pokoje oraz biuro, a także kuchnię z dużą ilością blatów roboczych. Strefa wypoczynku pomieściła sofę dla całej rodziny oraz stół dla 4 osób.
Całość utrzymana jest w kolorystyce granatów, drewna i złota. Pomieszczenia spajają drewniane kantówki które występują w każdym pomieszczeniu – jako dekoracja ściany, osłona grzejnika czy sufit listwowy w łazience.
Chciałam stworzyć mieszkanie gdzie każdy z domowników będzie miał swoje miejsce.”

Więcej informacji na stronie www.creator.net.pl