Creator – projekt nagrodzony Warszawa – edycja wiosna 2018 – Angelika Karst – czerwiec 2018

Firma CREATOR od ponad 10 lat organizuje i prowadzi szkolenia z zakresu projektowania i stylizacji wnętrz, w Warszawie, Gdyni, Wrocławiu i Krakowie. Jako jedyna w branży, opracowała autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym. Kursy CREATOR to projekt cyklicznych zajęć szkoleniowych, skierowany zarówno do laików, którzy chcą zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe, jak i do profesjonalistów pragnących poszerzyć swoją wiedzę.

PROJEKT Angelika Karst – Warszawa – edycja letnia – czerwiec 2018

Prezentujemy projekt Pani Angeliki Karst, który został wyróżniony w organizowanym przez firmę Creator konkursie, w Warszawie edycja letnia – czerwiec, w 2018 roku.

Inwestorami projektu jest małżeństwo z dwuletnim synkiem. Współną pasją rodziny są podróże oraz aktywny wypoczynek, najchętniej na świeżym powietrzu. Dom jest dla nich miejscem wypoczynku, gdzie z przyjaciółmi spędzają wolne wieczoru wspólnie gotując.

Mieszkanie o powierzchni 76 m2 znajduje się na Górnym Mokotowie w Warszawie.

PRZEZNACZENIE PROJEKTU

UPODOBANIA KLIENTÓW

Salon

Kuchnia

Strefa przygotowania posiłków oraz ich celebracji jest otwarta, stanowi centrum mieszkania, zachęca do wspólnego spędzania czasu.

Łazienka

Sypialnia

Sypialnie pozostają na uboczu, ale oddają charakter ich właścicieli. Kolorystyka wnętrza jest stonowana, z delikatnym akcentem w postaci oświetlenie. Właścicielom zależy na wolnej przestrzeni i wrażeniu przytulności, czemu mają służyć zastosowane materiał, tj. drewno, mięsiste tkaniny, ciepłe oświetlenie.

Hol

AUTORKA PROJEKU – ANGELIKA KARST

Autorka projektu – Pani Angelika Karst

“Przyjemność kreowania własnej przestrzeni odczuwałam zawsze. Pasję odkryłam, gdy zostałam mamą. Dziś aranżowanie przestrzeni pozwala spełniać marzenia i uzewnętrzniać własne fascynacje. Bardzo podoba mi się ta wizualizacja ludzkiego charakteru i cieszy mnie fakt, że mogę komuś pomóc ją wykreować.”

Więcej informacji na stronie www.creator.net.pl