CREATOR – wnętrza tworzone z pasji do wzornictwa – zwycięski projekt – edycja Kraków, lato 2019

Cyklicznie prezentujemy aranżacje wnętrz mieszkalnych, które zdobyły tytuł najlepszej pracy w konkursie organizowanym przez firmę CREATOR. Przedstawiamy kolejny projekt, który powstał dzięki kursom organizowany przez tę firmę. Katarzyna Prenkiewicz zwyciężyła w letniej edycji konkursu w Krakowie w 2019 roku.

Autorka projektu, Katarzyna Prenkiewicz o sobie

,,Jako tancerka posiadam międzynarodową klasę taneczną, jestem trenerem i choreografem tańca towarzyskiego oraz od 10 lat prowadzę własną Szkołę Tańca „Dancefloor” w Krakowie. Od 15 lat „projektuję” choreografie pierwszego tańca. Taniec to moja ogromna pasja, którą staram się zarażać wszystkich moich uczniów. Projektowanie wnętrz zawsze mnie fascynowało i czekałam na ten moment, kiedy będę mogła robić to profesjonalnie.  Od lat obserwuję trendy wnętrzarskie a kurs projektowania wnętrz sprawił, że jeszcze bardziej odnalazłam się w roli projektanta. W mojej obecnej pracy trenera i choreografa bardzo ważne jest aby słuchać ludzi i spełniać ich oczekiwania, nie działać schematami…. moje pary doceniają to każdego dnia. Mam ogromną satysfakcję z każdej zadowolonej pary. Teraz marzę o równie wspaniałych osiągnięciach w projektowaniu wnętrz.”

Trzypokojowe mieszkanie z biurem

Autorka zaprojektowała trzypokojowe mieszkanie, nowoczesne, zastosowaniem dużej ilości kolorów i designerskich elementów wyposażenia. Jest złoto,  rośliny w stylu “Urban Jungle” oraz drewno. Poniżej wizualizacje zaprojektowanych przez zwyciężczynię letniej edycji w Krakowie wnętrz.

Rzut z góry

 Salon – rozwinięcie ścian

 Wizualizacje pomieszczeń

Firma CREATOR

Jako jedyna w branży opracowała autorską metodę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy objęty patronatem medialnym. Kursy CREATOR to projekt cyklicznych zajęć szkoleniowych, skierowany zarówno do tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z projektowaniem, jak i do profesjonalistów zamierzających doskonalić swoje umiejętności. Spotkania odbywają się w Gdyni, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.

Wykładowcy i kadra

Wykładowcy to wykwalifikowana kadra, w skład której wchodzą przedstawiciele środowiska akademickiego, a także wybitni architekci, projektanci wnętrz i designerzy. Zajęcia przybierają formę wykładów, prezentacji oraz interaktywnych zajęć warsztatowych. Taka forma kursu umożliwia zdobycie szczególnie pożądanych umiejętności.

Zajęcia kończą się prezentacją i obroną stworzonych przez uczestników projektów zaliczeniowych. Specjaliści oceniają prace, a następnie wybierają najlepsze z nich. Oprócz możliwości zaistnienia w branży, na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat w formie świadectwa MEN, potwierdzający zdobytą wiedzę i kwalifikacje zawodowe.

Więcej informacji na www.creator.net.pl