CREATOR – wnętrza tworzone z pasji do wzornictwa

Cyklicznie prezentujemy aranżacje wnętrz mieszkalnych, które zdobyły tytuł najlepszej pracy w konkursie organizowanym przez firmę CREATOR. Jedną z laureatek została Magdalena Łabędź z Krakowa.

Laureatka kursu CREATOR – Magdalena Łabędź

Laureatka wiosennej edycji kursu Creator w 2018 r. w Krakowie. Ukończyła kierunek Animacja Kultury na UJ. Twórczo realizowała się w różnych dziedzinach, ale najdłużej, bo aż 10 lat, tańczyła w teatrze tańca współczesnego. Fascynacja wnętrzami, architekturą, przestrzenią towarzyszy jej od dawna, ale kurs projektowania wnętrz w Creatorze zaostrzył jej apetyt na dalszy rozwój w tym kierunku. Jej najpiękniejsze dzieło powstało we współpracy z ukochanym mężem, skończyło niedawno roczek i ma na imię Helena.

Inwestorzy i główne założenia projektu

Planowany zakres prac 
   
Firma CREATOR

Jako jedyna w branży opracowała autorską metodę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy objęty patronatem medialnym. Kursy CREATOR to projekt cyklicznych zajęć szkoleniowych, skierowany zarówno do tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z projektowaniem, jak i do profesjonalistów zamierzających doskonalić swoje umiejętności. Spotkania odbywają się w Gdyni, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.

Wykładowcy i kadra

Wykładowcy to wykwalifikowana kadra, w skład której wchodzą przedstawiciele środowiska akademickiego, a także wybitni architekci, projektanci wnętrz i designerzy. Zajęcia przybierają formę wykładów, prezentacji oraz interaktywnych zajęć warsztatowych. Taka forma kursu umożliwia zdobycie szczególnie pożądanych umiejętności.

Zajęcia kończą się prezentacją i obroną stworzonych przez uczestników projektów zaliczeniowych. Specjaliści oceniają prace, a następnie wybierają najlepsze z nich. Oprócz możliwości zaistnienia w branży, na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat w formie świadectwa MEN, potwierdzający zdobytą wiedzę i kwalifikacje zawodowe.

Więcej informacji na www.creator.net.pl