DE LA ESPADA – DESIGN Z SERCEM polecany przez KOOKU

De La Espada – jedna z marek w portfolio platformy internetowej KOOKU.

Dla De La Espada swoje autorskie kolekcje tworzą cenieni projektanci, tacy jak Ilse Crawford, Jason Miller, Matthew Hilton, studio Autoban, Luca Nichetto oraz Neri & Hu.

Dewiza De La Espada – “Place to eat, place to rest, place to sleep”

Zgodnie ze swoją dewizą “Place to eat, place to rest, place to sleep” De La Espada skupia się na najważniejszych elementach wyposażenia: łóżkach, krzesłach, stołach, sofach i fotelach. Ponadto w jej ofercie znajdziemy ławki, stołki, lampy, akcesoria, stoliki kawowe, meble skrzyniowe.

Rozbudowane, wieloelementowe rodziny obiektów pozwalają  De La Espada proponować swoim klientom zróżnicowane, a zarazem harmonijne koncepcje wyposażenia wnętrz. Luksusem według De La Espada jest komfort, możliwość obcowania w codziennym życiu ze szlachetnymi, miłymi w dotyku materiałami oraz starannie dopracowanymi formami – przedmiotami w które serce wkładają zarówno projektanci, jak i wykonujący je portugalscy rzemieślnicy.

Luksus według De La Espada

Luksus według De La Espada to szlachetne, miłe w dotyku materiały i niemal obsesyjnie dopracowane detale. Zasługujemy na niego w codziennym życiu: gdy śpimy, gdy siedzimy przy stole, gdy odpoczywamy. To przedmioty w które serce włożyli wybitni projektanci i doświadczeni rzemieślnicy.

Zgodnie ze swoją filozofią De La Espada skupia się na najważniejszych elementach wyposażenia: łóżkach, krzesłach, stołach, sofach i fotelach. Ponadto w jej ofercie znajdziemy ławki, stołki, lampy, akcesoria, stoliki kawowe, meble skrzyniowe. Bliska współpraca z grupą znakomitych projektantów oraz podział oferty na autorskie, wieloelementowe rodziny obiektów pozwala De La Espada proponować swoim klientom różnorodne, a jednocześnie harmonijne i bogate zestawy.

Projektanci De La Espada

W gronie współpracowników marki znajdziemy nazwiska, które od dawna kojarzone są z luksusem i dbałością o dobre samopoczucie. Ilse Crawford projektuje zawsze z myślą o użytkowniku, o jego samopoczuciu, emocjach. Fascynują ją to, co nas pociąga, ożywia, przyciąga naszą uwagę, relaksuje. Singapurski duet Neri & Hu stawia na iście dalekowschodni minimalizm w bardzo eleganckim wydaniu. Ich projekty charakteryzuje znakomite wyczucie przestrzeni i ciekawe konstrukcje, godne ich architektonicznego wykształcenia oraz praktyki.

Świeże, ale klasyczne w wyrazie projekty Luki Nichetto podkreślają unikalność najlepszych materiałów i doskonałe rzemiosło. Zaczerpnięte z Natury palety barw są zawsze aktualne i eleganckie, uniwersalne niezależnie od miejsca i czasu. Matthew Hilton to jeden z najwybitniejszych brytyjskich designerów. Tworzy wysoce funkcjonalne meble z wysokiej jakości materiałów – takie, które z czasem nabierają charakteru i szlachetnej patyny. Autoban to studio z Istambułu, które zdobyło międzynarodową renomę. Projektując przedmioty i wnętrza inspirują się Naturą, codziennymi rytuałami, kulturowym bogactwem rodzinnego miasta. Jason Miller to Amerykanin, znany jako twórca oświetleniowej marki Roll & Hill. Jego projekty już wkrótce wzbogacą ofertę De La Espada.

De La Espada to marka dla osób ceniących ponadczasowy styl i wysoką jakość, dla osób, które lubią w każdej chwili otaczać się pięknymi, starannie wykonanymi przedmiotami i żyć komfortowo. Lite drewno, skóra, szlachetne tkaniny, naturalny kamień, szkło i metal – to wszystko daje jej meblom jakość i urodę opierająca się upływowi czasu. Tradycyjne rzemiosło spotyka się tu z innowacyjnymi technologiami, po to, byśmy codziennie czerpali satysfakcję z obcowania z nimi.

Pełną ofertę De La Espada  można obejrzeć na platformie KOOKU : https://www.kookudesign.com/en/brand/66/de-la-espada

KOOKUDESIGN.COM

KOOKUDESIGN.COM to progresywna selekcja designu sygnowanego przez oryginalnych projektantów oraz wyznaczające trendy marki z całego świata. Nowatorski koncept sprzedażowy, łączący dostępność online z konceptualną aktywnością offline. Jego twórcy, tworząc selekcję,  sięgają po prace uznanych twórców, wyszukują  młodych, obiecujących projektantów oraz wschodzące gwiazdy designu, współpracują z autorami dzieł, które na co dzień zasilają stałe kolekcje światowych muzeów i galerii, oferują przedmioty niedostępne w masowej produkcji, wykonywane ręcznie i z najlepszych surowców. Niektóre z nich powstają na specjalne zamówienie, co pozwala na ich personalizację i idealne dopasowanie do przestrzeni. Swoją ofertę kierują do wszystkich, którzy od wystroju wnętrz oczekują więcej, poszukują najwyższej jakości oraz satysfakcji płynącej z codziennego obcowania z jedynymi w swoim rodzaju dziełami sztuki użytkowej.

Konrad Kudraszow

Założycielem KOOKU jest Konrad Kudraszow. Miłośnik sztuki i designu, biznesmen. Twórca i przez wiele lat właściciel jednej z największych agencji interaktywnych w Polsce. Poszukiwacz inspiracji, piękna i oryginalności. Zawsze na czasie z najgorętszymi trendami w świecie wzornictwa i nowych technologii.


Niezwykłe połączenie jego pasji, kultury estetycznej i piętnastoletniego doświadczenia w branży internetowej stanowią silny fundament KOOKU. Miejsca, które buduje wraz ze swoim zgranym zespołem, gwarantując najwyższą jakość obsługi, bezpieczeństwo transakcji, przyjazną politykę konsumencką oraz otwartość na oczekiwania i potrzeby Klientów.

Więcej na www.kookudesign.com  oraz na Profilu KOKU na Facebooku.