Inspirowane naturą. Część 1.

Przedstawimy Wam ciekawą tkaninę tapicerską, przyjemną w dotyku, grubą  i nadającą się zarówno jako obicie jak i materiał na dekoracje np.: poduszki dekoracyjne. Wzór tkaniny Peacock Soft jak sama nazwa wskazuje inspirowany jest pawimi oczkami. W palecie tkaniny znajdziemy 4 zestawienia kolorystyczne: czerń połączona z żółciami, czerwień i pomarańcz z czernią, zielenie i turkusy z czernią oraz mix kolorów z przewagą różu.

Tkanina Peacock Soft jest zabezpieczona przed zabrudzeniami i łatwa w utrzymaniu czystości – można prać ją w pralce w temperaturze 30 stopni. Dodatkowym jej atutem jest posiadanie certyfikatu antybakteryjnego dzięki czemu bez obaw zastosujemy ją na przykład w pokoju dziecięcym.

Peacock

Modny wzór i bogata paleta kolorów sprawiła, że tkanina pojawiła się w kilku aranżacjach wnętrz, które zasługują na uwagę. Tomasz Pągowski wykorzystał ją w swoim programie “Remont w 48h” ( zobaczcie odcinek ) do obicia krzesła i elementów wykończenia salonu.

Poduszki dekoracyjne w pawie oczka

Tkanina Peacock Soft dostępna jest w szerokości 140 cm kosz około 35 zł za 0.5 mb ( dostępna tutaj )

Poduszka dekoracyjna Peacock Soft

A Wy jak wykorzystali byście Peacock Soft w swoim mieszkaniu? Czekamy na propozycje w komentarzach najciekawsze pomysły nagrodzimy poduszkami Peacock Soft od PillowsGallery.

Odwieź nas też na: