Dekoracje z aniołami w roli głownej

Pomysłem na subtelną dekorację salonu mogą być elementy z postaciami aniołków, które spełniają również funkcje praktyczne.

Podpórki pod książki

Przykładem mogą być te wykonane z białej i gładkiej porcelany podpórki pod książki w stylu shabby schic z postaciami aniołków. Oryginalny pomysł na romantyczną dekorację i w dodatku bardzo funkcjonalny.

109 zł

 

Poduszki dekoracyjne

Kolejnym ciekawym dodatkiem z Aniołami w roli głównej są poduszki dekoracyjne. Wybór spora i zawsze można przecież zamówić poduszkę z własnym wzorem na zamówienie. Na zdjęciu poduszka w delikatnej i stonowanej kolorystyce idealna na sofę lub kanapę w salonie.

59 zł

 

Ramki dekoracyjne

W naszym zestawieniu dekoracji z Aniołkami nie może zabraknąć ramek dekoracyjnych, które idealnie wpasują się w klimat Twojego salonu. Ramka wykonana z masy gipsowej o wymiarach aż 17 x 18 cm z możliwością umieszczenia zdjęcia 9×13 cm doda stylu i elegancji.

36.90 zł

 

Aniołki w łazienkach

Dekoracje z aniołami pasują nie tylko na salonach ale stanowią również świetny dodatek do łazienki. Ta wykonana z plastycznego białego tworzywa mydelniczka w stylu shabby chic nie dość, że pięknie się prezentuje to jeszcze spełnia funkcje praktyczne.

46 zł

 

Podaruj anioła

Jeżeli podobają się nam dekoracje z aniołkami ale ni jak nie pasują nam do wystroju zawsze możemy podarować komuś anioła w prezencie. Dekoracyjne, ceramiczne aniołki na szczęście idealnie nadają się na drobny upominek i wprowadzą nutę romantyzmu we wnętrzu obdarowanej nimi osoby.

kpl. 39 zł

 

Jak zauważyliście dekoracje z aniołkami pasują wszędzie oraz mogą być miłym upominkiem. Podzielcie się swoimi zdjęciami dekoracji z wykorzystaniem aniołów na naszym profilu Facebooku.