Domokoncept — salon meblowy w Szczecinie

Salon meblowy Domokoncept to miejsce, gdzie znajdziemy ponad tysiąc mebli wypoczynkowych od polskich producentów. W tym miejscu nie może zabraknąć głównego elementu wielu salonów, jakim jest sofa. To właśnie ten element wystroju wnętrza jest niezwykle istotny dla wielu osób, które stoją przed wyborem wypoczynku do swojego mieszkania lub domu. Sofa klasyczna, narożna, czy modułowa bardzo często stanowi centralne miejsce, które bardzo chętnie jest wybierane do spędzania wolnego czasu przez domowników oraz gości. Dlatego też niezwykle ważne jest odpowiednie dobranie wypoczynku, zarówno pod względem wystroju wnętrza, materiałów, jak i samej możliwości konfiguracji. Tu dla wielu osób, ciekawą propozycją może być oferta sof firmy SITS, które wyróżniają się na tle konkurencji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wypoczynkach tej marki, sprawdź koniecznie ten wpis.

Sofa z pewnością może być zaliczona do nieodłącznych elementów wystroju praktycznie każdego salonu. Ten element wypoczynku pozwala przede wszystkim usiąść w komfortowych warunkach i odpocząć zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej. Wiele osób, które dysponują niewielkich rozmiarów salonem, szuka funkcjonalnego wypoczynku, który pozwoli wygodnie spędzić czas zarówno w dzień, jak i przenocować gości w nocy.

W ofercie producentów mebli wypoczynkowych możemy spotkać zarówno sofy klasyczne, narożne, modułowe oraz te, które są wyposażone w funkcję spania. To, która kategoria wypoczynku najlepiej sprawdzi się w naszym przypadku, zależy od wielu elementów. Dlatego niezwykle istotne jest poznanie możliwości nowoczesnych sof, w tym sof modułowych, które oferują zdecydowanie więcej niż klasyczne rozwiązania, dostępne od wielu lat w wielu salonach meblowych.

Stojąc przed wyborem nowego narożnika lub sofy modułowej do salonu, bardzo ważny jest nie tylko design, ale i sama trwałość oraz możliwości, jakie daje nam ten konkretny wypoczynek. W tym miejscu mamy bardzo często możliwość wyboru między klasyczną sofą i opcją sofy z funkcją spania, która bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku gdy, zależy nam na możliwości przenocowania gości w niewielkiej wielkości mieszkaniu.

Jedną z firm, która oferuje sofy z funkcją spania, jest SITS. Tu warto podkreślić, że modele wypoczynków, jakie znajdziemy w katalogu SITS, są niezwykle przemyślane zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcji spania, która wielu z nas może pozytywnie zaskoczyć. Wysoka jakość materiałów wykończeniowych oraz ciekawy system rozkładania i składania sofy SITS pozwalają na zaoferowanie wypoczynku, który mieści w sobie pełnowymiarowy materac do spania. To rozwiązanie jest rzadkością, jeśli chodzi o sofy z funkcją spania, a wielu osobom może przypaść do gustu ze względu na łatwość obsługi oraz komfort, jakiego nie zaoferuje nam standardowa sofa z możliwością rozłożenia siedziska i oparcia. To właśnie te elementy sprawiają, że osoby szukające sofy z funkcją spania, bardzo chętnie sięgają po modele dostępne w katalogu SITS.

Brandon — sofa modułowa

Szukając sofy modułowej, nie możemy przejść obojętnie obok modelu Brandon firmy SITS. Ten wypoczynek łączy w sobie nie tylko nowoczesną formę i design, ale również uniwersalną prostotę kształtów, dających spore możliwości w konfiguracji. Główną cechą sofy Brandon są jej moduły, które pozwalają w dowolny sposób tworzyć przestrzeń do wypoczynku zarówno w małym, jak i dużym salonie. To właśnie możliwość wyboru spośród wielu różnych modułów jest największą zaletą modelu Brandon. Bez problemu możemy skonfigurować niewielkich rozmiarów narożnik, jak i wypoczynek w kształcie łuku, który doskonale wpisuje się w duże i nowoczesne przestrzenie. Wszystkie możliwości konfiguracji sofy modułowej SITS, znajdziesz w sklepie online www.domokoncept.pl oraz salonie meblowym w Szczecinie.

Sofa z funkcją spania Henry od SITS

Szukając klasycznej sofy, wykonanej z ogromną starannością oraz przy użyciu wysokiej jakości materiałów, natkniemy się na model Henry, który jest wizytówką firmy SITS. To właśnie ten model zapewnia bardzo wysoki komfort wypoczynku zarówno w dzień, jak i w nocy. Sofa z funkcją spania Henry jest dostępna w kilku wariantach, które zapewniają przestrzeń dzienną dla dwóch, trzech lub czterech osób, w zależności od wybranej konfiguracji. Bez względu na wybraną konfigurację sofy Henry, otrzymujemy funkcję spania składającą się z pełnowymiarowego materaca, schowanego w konstrukcji sofy. To w jak łatwy sposób możemy zmienić sofę SITS w miejsce do przenocowania gości, jest czymś, co z pewnością zostanie przez nich docenione.

Edda — Sofa narożna SITS

Sofa modułowa Edda to projekt, który znakomicie wpasuje się w duże przestrzenie. Puszyste w odbiorze moduły składające się na sofę Edda SITS, dzięki łączeniu z wykorzystaniem rzepów pozwalają na szybką i wygodną aranżację wnętrza według własnych potrzeb. Edda to sofa modułowa od SITS, która oprócz wielu, różnego rodzaju modułów, oferuje również dedykowany stolik, który doskonale komponuje się jako całość. Jeśli więc szukasz puchowej i miękkiej w odbiorze sofy, ten model z pewnością przypadnie do gustu. Wszystkie warianty modelu, bez problemu znajdziesz w sklepie online www.domokoncept.pl, a jeśli chcesz osobiście sprawdzić jakość tkanin i dostępnych wzorów, wybierz się do salonu meblowego Domokoncept w Szczecinie.

SITS od ponad trzydziestu lat tworzy wysokiej jakości meble wypoczynkowe, w tym sofy, narożniki, czy fotele. Dzięki połączeniu wieloletniej tradycji w tworzeniu mebli oraz szwedzkiego wzornictwa SITS może oferować produkty, które są niezwykle pożądane na naszym rynku. Jeśli więc chcesz osobiście przekonać się, dlaczego warto wybrać sofę tego producenta, odwiedź salon meblowy w Szczecinie, przy ulicy Santockiej 39. To właśnie w Domokoncept dostępne są meble SITS jak sofa Edda, Brando i Henry oraz meble innych polskich producentów. W ofercie salonu znajduje się ponad tysiąc pozycji w wielu różnych konfiguracjach i wariantach wykończenia. Dzięki temu odwiedzając jedno miejsce w Szczecinie, możesz kompletnie urządzić salon, przedpokój, jadalnię czy sypialnię. Więcej szczegółów dotyczących oferty Domokoncept oraz inspiracji w aranżacji, znajdziesz na stronie www.domokoncept.pl.