Eksperci Home Decor 2018 w Poznaniu

Dagmara Jakubczak – ekspert na Targach Home Decor

Autorka FORelements.pl, witryny poświęconej designowi w bardzo szerokim ujęciu – od wzornictwa po sztukę, przez wnętrza, architekturę, modę, fotografię. Pokazuje, jak przenikają się różne dziedziny kreatywne, jak na siebie wpływają i wzajemnie inspirują; jak żywa jest idea disegno, czym zainteresowała się podczas studiowania historii sztuki. Podróżuje po świecie, odwiedzając najważniejsze imprezy branżowe, niezwykłe miejsca, wyjątkowe wydarzenia i wystawy związane z obszarem swoich poszukiwań. Wyprawy te dokumentowane są na YouTube’owym kanale “Akademia Dagmary”. Prowadzi szkolenia i wykłady. Swoje doświadczenia wykorzystuje też we współpracy z firmami w Polsce i za granicą, doradzając w dziedzinie trendów i kolekcjonerstwa.

• „Skąd się biorą trendy i komu są potrzebne” – 6.03.2018, 13:15, scena FORUM w pawilonie 5

Marta Siembab – ekspert na Targach Home Decor

Jedyny polski senselier – niezależny ekspert w dziedzinie zapachu. Tworzy sensoryczne rozwiązania dla świata biznesu, kultury i sztuki. Projektuje krajobrazy zapachowe dla budynków, aranżuje zapachem przestrzeń, planuje doświadczenie klienta poprzez zmysły. Aktywna uczestniczka festiwali designu, wykładowca uczelni artystycznych, ekonomicznych i społecznych, prelegentka konferencji technologicznych i marketingowych. Pracuje w całej Europie, przekładając multidyscyplinarną wiedzę o zapachu na praktyczne zastosowania dla biznesu i przemysłu.

• Warsztaty „Budowanie atmosfery zapachem” – 7.03.2018, 12:00, strefa Bloggers Zone w pawilonie 5, sektor G


dr Marek Borowiński – Shop Doctor – ekspert na Targach Home Decor

Marek Borowiński jest autorem i prowadzącym programy: „Sklepowe Rewolucje” i „Shop Doctor”. W swoich programach pomaga właścicielom zdiagnozować problemy i daje receptę na sukces w sprzedaży. Konsultant, doradca i szkoleniowiec wielu firm. Jest autorem licznych publikacji z dziedziny visual merchandisingu i psychologii kolorów.

• Czy kolor jest ważny dla Twojego dziecka? – 7.03.2018, 10:30, scena FORUM w pawilonie 5
• Czy ultra violet będzie rządzić w 2018 roku we wnętrzach, czyli kolor roku ogłoszony przez Instytut Pantone? – 9.03.2018, 11:00, scena FORUM w pawilonie 5

Więcej na DecoDom https://decodom.pl/home-decor-meble-polska-arena-design-poznan-6-9-marca-2018/