Fotel gamingowy na straży komfortu

Fotele gamingowe to nieodłączny element pokoju każdego fana gier komuterowych. Wygodny, dopasowany do sylwetki, ergonomiczny… To tylko kilka cech które można wymienić o fotelach dla graczy. Prawda jest taka że zalet jakie posiadają krzesła gamingowe jest mnóstwo. W tym artykule przedstawimy najważniejsze według nas atrybuty foteli gamingowych.

Komfort nie tylko dla graczy

Fotele gamingowe cieszą się dużą popularnością wśród fanów gier komputerowych ale coraz częściej nie tylko zawodowi gracze doceniają ich walory. Dzięki swojej budowie i konstrukcji stworzonej by dawać jak najwięcej komfortu podczas użytkowania rzesza fanów profesjonalnych foteli gamingowych się poszerzyła o konsumentów ceniących sobie wygodę na najwyższym poziomie w zaciszu domowym i biurze. Zwłaszcza teraz kiedy większość społeczeństwa ma za sobą doświadczenia z nauką “on line” lub pracą w trybie “home office” wyposażenie przestrzeni mieszkalnych w umeblowanie do pracy o największej klasie stało się wyborem z rozsądku. Spędzając długie godziny przed komputerem warto zadbać o jak najbardziej optymalne pozycje sprzyjające maksymalnemu odciążeniu kręgosłupa. Z pomocą przychodzą krzesła gamingowe które dzięki kubełkowej konstrukcja siedziska inspirowanej fotelami w samochodach sportowych oraz systemowi odpowiedzialnemu za optymalne podparcie placów krzesła gamingowe wymuszają prawidłową pozycję ciała. Zmiany konta nachylenia oparcia pobudzają również równe grupy mięśni, które trudno aktywować siedząc na nieodpowiednim krześle. Ogromnym atutem są również regulowane podłokietniki z możliwością ustawienia wysokości oraz kąta nachylenia oraz poduszki podtrzymujące odcinek szyjny i lędźwiowy kręgosłupa. Te wszystkie wymienione elementy zawarte w krzesłach gamingowych sprawiają że fotele dla graczy zapewniają maksymalne poczucie komfortu.

 

 

“MUST HAVE” wystroju wnętrz każdego pokoju nastolatka.

Niepowtarzalny design, stylowe wykończenie, wygoda i wielofunkcyjność sprawia że fotele gamingowe są chętnie wybierane do pokoi nastolatków. Posiadanie takiego krzesła dla graczy to tzw. “must have” wystroju wnętrz każdego pokoju nastolatka. Dzięki awangardowej bryle fotel gamingowy świetnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami, często dodając charakteru całemu wnętrzu. Bywa że dopełnienie wnętrza efektownym i designerskim krzesłem dla graczy jest tzw “kropką nad i” w wystroju wnętrz. Dzięki szerokiemu wyborowi modeli foteli gamingowych oraz ich tapicerek możliwości aranżacji wnętrz jest naprawdę sporo tak że każdy może skomponować idealny kącik do gier i nauki dla siebie.

Fotele gamingowe nie tylko dla chłopaków

Choć do niedawna fotele gamingowe spotykane były w większości w pokojach męskiej części fanów gier komputerowych, to aktualnie coraz częściej decydują się na taki element wystroju wnętrz swoich pokoi również dziewczyny. Czasy gdy w kobiecych pokojach spotkać można było tylko uroczą pufę do toaletki już dawno odeszły do lamusa. Pokoje czy też sypialnie młodych kobiet to nie tylko miejsce upiększania i odpoczynku lecz wielofunkcyjna przestrzeń. Nauka zdalna, praca czy choćby sesje spędzone przy komputerze na grach komputerowych również dla dziewczyn wymagają odpowiedniego fotela. Znając zalety zdrowotne i estetyczne foteli gamingowych trudno dziwić się że doceniły je również dziewczyny. Choć wybór foteli jest bardzo duży, nie każdy model będzie odpowiedni dla Pań. Warto zdecydować się na model fotela gamingowego o mniejszej budowie taki jak np. IMBA DRUID. Wielkość fotela dostosowana jest do drobniejszych ciał kobiet. Jak podkreśla producent foteli dla graczy marki IMBA “idealny fotel gamingowy dla dziewczyny to taki, który będzie pasować Twoim preferencjom”. Każdy sprzęt, w tym również fotel gamingowy powinien  być wybierany indywidualnie by fotel był jakby “szyty na miarę”.

Więcej o fotelach gamingowych na: https://imbaseat.com/