Fototapeta – idealny sposób na błyskawiczną odmianę wnętrza!

Wiosna wisi w powietrzu, czas zatem na małą metamorfozę mieszkania! Jeżeli nie masz ochoty tygodniami czekać na ekipę wykończeniową, inwestować większych kwot i narażać się na sporo sprzątania, postaw na fototapetę. Ogrom wzorów pozwoli Ci łatwo dobrać coś do swoich potrzeb i oczekiwań, a także do rodzaju pomieszczenia oraz stylistyki aranżacji. Zobacz, jakie zalety płyną z tego rozwiązania.

 

Po pierwsze: natychmiastowa metamorfoza wnętrza

Przyklejenie fototapety na ścianę to zajęcie na zaledwie kilkanaście-kilkadziesiąt minut – nawet jeśli nigdy przedtem tego nie robiłaś. Banalnie proste rozwiązanie, z którym każdy da sobie radę. Nie musisz mieć specjalnych umiejętności – wystarczy zarezerwować sobie trochę czasu. Fototapeta jest przygotowana pod konkretny wymiar, nie musisz zatem już samodzielnie jej przycinać i obawiać się wywołania jakichkolwiek szkód w swojej dekoracji. Przygotuj klej, który za pomocą wałka lub pędzla zaaplikuj zarówno na ścianę, jak też na bryt tapety. Fototapeta to dekoracja do samodzielnego montażu. Wysokiej jakości wyrób nie przysparza żadnych problemów podczas aplikacji. Warto zaopatrzyć się wcześniej w wałek, za pomocą którego przyciśnie się bryt fototapety do ściany i usunie spod niej resztki powietrza.

 

Po drugie: bogaty wybór wzorów, motywów i kolorów

Motywy botaniczne, geometryczne, trójwymiarowe bryły, pejzaże, fototapety z końmi – wzorów i kolorów jest tak wiele, że na pewno każdy pośród nich znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Łatwo dopasować je do już zastanych elementów – drzwi, podłogi czy mebli. Nie musisz wyrzucać wszystkich elementów wystroju, aby totalnie odmienić swoje wnętrze. Zaletą fototapet jest również łatwość wkomponowania nich w różne pomieszczenia – w modzie są zarówno fototapety do salonu, sypialni, korytarza, ale też fototapety kuchenne. Zajrzyj na stronę internetową Ecowall24, aby przejrzeć dostępne wzory.

 

Po trzecie: wysokiej jakości materiał lateksowy

Fototapeta wykonana z wysokiej klasy materiału lateksowego o gramaturze 230 g gwarantuje łatwy montaż, wytrzymałość i fantastyczny wygląd. Precyzyjny druk daje efekt w postaci realistycznych, intensywnych barw, które ożywiają wnętrze.

 

Po czwarte: budżetowe rozwiązanie dla każdego

Generalny remont wiąże się z niemałym kosztem, jak też z czekaniem na ekipę wykończeniową. Fototapety stanowią budżetowe rozwiązanie, które potrafi dać efekt „wow”. Jest też dekoracją, którą możesz zastosować na każdym etapie wykończenia mieszkania. Możesz również sięgnąć po nią długo po przeprowadzeniu generalnego remontu, gdy gładka ściana zwyczajnie Ci się opatrzy.