Franke na Warsaw Home&Contract 2021

Stanowisko Franke na targach Warsaw Home&Contract 2021

Najnowsze sprzęty i nowoczesne funkcje; design, który zdobi oraz ekologia. Targi Warsaw Home&Contract wróciły, a wraz nimi możliwość szerokiego zaprezentowania urządzeń Franke, którymi wyposażyć można całą kuchnię.

Trzy linie urządzeń AGD

Franke to jedyny producent, który oferuje urządzenia kuchenne w trzech liniach sprofilowanych pod potrzeby różnych użytkowników. Dzięki temu ich dobór jest niezwykle prosty, ponieważ pasują do siebie pod względem funkcji, jak i wzornictwa. Najwyższa linia Mythos zaprojektowana została dla osób pasjonujących się gotowaniem, potrzebujących zaawansowanych funkcji. Maris odpowiada potrzebom rodzin, sprawdza się tam, gdzie trzeba gotować sprawnie i często. Natomiast podstawowa linia Smart jest propozycją do pierwszej kuchni. We wszystkich rodzinach urządzeń znajdziemy całkowicie nowe modele piekarników, urządzeń kompaktowych i płyt indukcyjnych. Uzupełniają je okapy, zlewozmywaki i baterie. Każdej linii poświęcono na targach osobną ekspozycję. Stanowiło to gotową podpowiedź jak urządzić kuchnię funkcjonalną i piękną, niezależnie od tego jak z niej korzystamy.

Mythos – jedna z linii AGD, kompletny zestaw zawansowanych urządzeń dla wymagającego użytkownika

Po raz pierwszy nowe okapy

W trakcie warszawskich targów premierowo zaprezentowane zostały na naszym rynku najnowsze modele okapów. Należy do nich wbudowywany w szafkę Box Flush, który jest świetną propozycją do minimalistycznych aranżacji i niedużych pomieszczeń. Model ma płaską ramkę dostępną w czarnym lub białym macie oraz stali szlachetnej. Okapy mają trzy poziomy pracy i dodatkowy tryb intensywny, jak również nowoczesne oświetlenie LED z możliwością regulowania jego natężenia i temperatury. Ich sterowanie odbywa się tradycyjnie przyciskami albo nowoczesnym pilotem lub głosem. Modele są dostępne w dwóch szerokościach 52 i 70 cm. Kolejnym nowym okapem jest wyspowy Smart, który również dostępny jest w czarnym lub białym macie oraz stali szlachetnej. Zawieszony nad płytą grzewczą przypomina swoją formą dekoracyjną lampę. Pracuję wydajnie i cicho, a jednocześnie zdobi kuchnię otwartą na salon.


Nowe modele okapów podszafkowych i zlewozmywaków.

Kolorowe baterie

O baterii mówi się, że jest biżuterią kuchni. Nowe wersje kolorystyczne modeli Eos Neo i Atlas Neo są tego najlepszym przykładem. Połyskują lekkim kolorem szampańskiego złota i głębokiej miedzi, uwodzą dyskretną elegancją antracytu. Nowości pasują do znakomitej większości blatów i zlewozmywaków, harmonijnie łączą się z aranżacjami kuchennymi w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Modele zostały zaprezentowane na specjalnym stanowisku i podłączone do wody. Dzięki temu odwiedzający Franke mogli poznać zalety wyciąganej wylewki, zwartego strumienia laminarnego lub prysznica, czy też dwustopniowego uruchamiania wody dźwignią mieszacza, co pozwala na jej oszczędzanie.

Baterie w eleganckich kolorach: antracytowym, miedzianym i szampańskiego złota

Tętniące wydarzeniami stanowisko

Kuchnia dla Franke od zawsze jest sercem domu, miejscem wspólnego gotowania i spotkań przy pysznych posiłkach. Dlatego na stanowisku marki nie mogło zabraknąć pokazów znakomitych mistrzów sztuki kulinarnej Samar Khanafer oraz Giancarlo Russo. To nie koniec atrakcji! Stąd każdego targowego dnia odbywały się transmisje LIVE. Każda poświęcona inny nowościom i innowacjom Franke. Dzięki temu, osoby, które nie miały okazji gościć na targach mogły poznać inspirujące produkty i posłuchać porad ekspertów Franke.

Więcej na: www.franke.pl

 

Spotkanie prasowe
Spotkanie z blogerkami i influenserkami