Franke Vital – źródło doskonałej wody w domu

Czysta i świeża woda to podstawa zachowania zdrowia. Szwajcarska firma Franke wprowadza na rynek innowacyjną baterię filtrującą. Dzięki filtrowi kapsułkowemu użytkowanie tego modelu jest wyjątkowo wygodne.

FRANKE VITAL

Szwajcarzy znani są z tego, że przykładają ogromną wagę do ochrony środowiska naturalnego oraz zdrowego stylu życia. Pochodzące z tego kraju FRANKE wprowadza na rynek baterię VITAL z doskonałym systemem filtracji wody. Nowa bateria to innowacyjne rozwiązanie dla osób, którym zależy na zdrowiu i wygodzie. Dzięki opatentowanej technologii filtracji, kapsułkowy system FRANKE VITAL oczyszcza wodę̨ łatwiej i szybciej. Do tej pory tego typu baterie wymagały zainstalowania dodatkowych urządzeń pod zlewozmywakiem. We FRANKE VITAL, moduł oczyszczający wodę jest zintegrowany z baterią, co pozwala zaoszczędzić cenne miejsce. Innowacyjny filtr kapsułkowy wystarcza do przefiltrowania 500 litrów wody. Konieczności wymiany kapsułki sygnalizuje dioda. Same kapsułki można zamówić on-line i dostarczane są do domu pocztą.

Strumień świeżej wody w domu

Dzięki FRANKE VITAL strumień świeżej wody mamy w domu na wyciągnięcie ręki. Jest to pierwszy na świecie system łączący aktywny filtr węglowy z zaawansowaną technologicznie membraną filtrującą. Technologia FRANKE pozwala na usunięcie 99,9% bakterii i takiego samego odsetka wirusów. Filtr baterii wyłapuje również mikrocząsteczki plastiku. Woda jest pozbawiona osadów i rdzy, nie ma nieprzyjemnego zapachu. Jest wodą o doskonałym smaku.

System filtrujący

Bateria filtrująca z systemem filtrującym w kuchni jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Dzięki niej nie musimy pamiętać o kupnie wody i dźwiganiu ciężkich zgrzewek ze sklepu. To znaczna oszczędność czasu i ulga dla domowego budżetu. Dodatkowo przyczyniamy się do zmniejszenia zapotrzebowania na szkodliwy dla środowiska plastik, co chronić zasoby naturalne planety. Nic więc dziwnego, że system FRANKE VITAL został wymyślony i opatentowany w Szwajcarii, w kraju którego mieszkańcy szczególną wagę przykładają do ekologii.

Baterie FRANKE VITAL
z kapsułkowym systemem filtrowania wody wyglądają̨ świetnie w każdej kuchni. Mają ciekawy design, pozwalają na oszczędność miejsca oraz dostępne są w różnych wzorach. Wszystkie modele oferowane są przez FRANKE w dwóch różnych kombinacjach kolorów: chrom/ciemnoszary metalik oraz czarny mat/stal

1. BATERIA VITAL S Z FILTREM KAPSUŁKOWYM

Prostota. Minimalistyczna, elegancka, w pełni obrotowa: najprostszy sposób, by móc codziennie cieszyć się świeżą pitną wodą.

2. BATERIA VITAL J Z FILTREM KAPSUŁKOWYM

Klasyka. Ponadczasowy design w połączeniu z kapsułkowym systemem oczyszczania wody firmy FRANKE. Możliwość obrotu w zakresie 360° dla maksymalnej swobody i elastyczności.

3. BATERIA VITAL SEMI-PRO Z FILTREM KAPSUŁKOWYM

Wygoda. Ruchoma wylewka z funkcją prysznica, uchwytem magnetycznym i z możliwością̨ obrotu w zakresie 360° dla maksymalnej wygody.

Od ponad 100 lat marka FRANKE jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji komplementarnego sprzętu kuchennego, systemów sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. FRANKE jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę̨. FRANKE, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 9 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło  39 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.