Gadżety ułatwiające życie w domu i poza nim

PowerCube 

Prawdopodobnie słyszałeś lub widziałeś gdzieś PowerCube od Allocacoc Polska. Jest to elegancko zaprojektowana listwa zasilająca w kształcie kostki, która sprytnie rozwiązuje problem blokujących się sąsiednich gniazd. PowerCube w tym roku skończył sześć lat, a obecnie jest sprzedawany w ponad 80 krajach na całym świecie. Na rynku polskim jest dostępny od dwóch lat, a stał się jednym z najbardziej pożądanych domowych gadżetów. Projektanci z pasją dążyli do opracowania produktów o ulepszonej konstrukcji, która ostatecznie poprawiła życie ludzi.

Zdjęcia przedstawiają listwę zasilającą PowerCube Extended USB, która posiada system mocowania pozwalający zainstalować urządzenie w dogodnym dla siebie miejscu. Mamy możliwość przymocowania PowerCube do ściany lub do powierzchni blatu, pozwala uniknąć uciążliwego schylania się do gniazdek, które niejednokrotnie znajdują się w trudno dostępnych miejscach.  PowerCube Extended umożliwia łączenie ze sobą kilku kostek.

PowerCube Extended Remote

Listwa zasilająca z uziemieniem i  przełącznikiem on/off, który pozwala na wyeliminowanie zużycia energii podczas czuwania urządzenia. Świetna alternatywa dla osób lubiących wygodę. Bez konieczności wstawania z kanapy,  przy pomocy jednego przycisku możemy wyłączyć urządzenia podłączone do PowerCube Extended Remote. Produkty Allocacoc Polska powodują, że życie staje się mniej skomplikowane.

 

W przypadku gdy masz zajęte obie ręce, możesz z łatwością użyć swojej stopy do naciśnięcia dużego przycisku i kontrolowania swoich urządzeń. Co jest lepsze od pilota na baterie? Pilot działający bez nich. Dzięki PowerRemote nie będzie już potrzeby kupowania nowych baterii. Dlatego PowerRemote jest pro-ekologiczny.

 

PowerUSB + Ładowarka

Porty te służą do transmisji danych jak i do ładowania, oferując rozwiązanie dla braku wolnych portów USB we współczesnych urządzeniach. PowerUSB |HUB| i PowerUSB |Portable| mogą być podłączone do gniazda elektrycznego, co pozwala na jeszcze szybsze ładowanie urządzeń mobilnych. Obydwa urządzenia są kompatybilne ze wszystkimi produktami Allocacoc, pozwalając na stworzenie konfiguracji według własnych potrzeb. W narożnikach PowerUSB |HUB| i PowerUSB |Portable| umieszczone są uchwyty, dzięki którym kable się nie zaplączą.

Power |USBcable| to uniwersalny przewód do ładowania oraz przesyłania danych. Rozwiązanie, dzięki któremu wystarczy tylko jeden przewód zasilający. Kompatybilny z Apple Lightning, Micro USB i Mini USB.

Głośnik AudioCube

Głośnik AudioCube to zdecydowanie nasz faworyt. Cztery głośniki w jednej kostce, które wypełniają każdy zakątek pokoju. Wbudowany akumulator pozwala nacieszyć się ulubioną muzyką w domu i poza nim. Cztery godziny ładowania pozwala użytkować urządzenie nawet do 12 godzin.

Większość przenośnych głośników jest jednostronna: najlepszy dźwięk jest tylko bezpośrednio przed urządzeniem, a kiedy poruszasz się wokół takiego głośnika, jakość słyszanego dźwięku znacznie spada. Zamiarem firmy Allocacoc było stworzenie atmosfery, gdzie dźwięk dochodzi ze środka imprezy – 360º doznań. To rozwiązanie oferuje znacznie lepszą jakość dźwięku, który wypełnia każdy zakątek Twojego pokoju.

AudioCube posiada zintegrowany układ zasilania, w związku z czym nie ma potrzeby dodatkowego źródła zasilania. Idealne rozwiązanie na wypady w plener. Szczególną zaletą jest dobry bass. Nawet najniższe brzmienia są nieskazitelne.

Allocacoc to nowy, lepszy standard. Jednym z ich najlepszych produktów jest PowerCube. Nagradzany produkt w wielu kategoriach, między innymi pożądaną nagrodą Red Dot Awward Winner 2014.

Produkty Allocacoc Polska sprawdziłyby się w Waszych domach? Jak to mówią: Porządek na biurku, to porządek w głowie. Zapraszamy do dyskusji, a po więcej odsyłamy na stronę producenta www.power-cube.pl, gdzie można bezpośrednio nabyć wszystkie produkty.