Garderoba marzeń

Specjalne pomieszczenie przeznaczone na garderobę to atrybut każdego luksusowego apartamentu lub rezydencji. To również obiekt pożądania każdej kobiety. Tylko garderoba walk-in pomieści bez trudu pokaźną kolekcję ubrań i dodatków. A w dodatku wyeksponuje je na wzór w luksusowych butików.

Markowe ubrania uszyte z dobrych materiałów, pochodzące od znanych projektantów czy wyszukane w butikach z modą vintage, cieszą oczy także wisząc na wieszaku. A torebki i buty w różnych fasonach i kolorach ustawione na półkach potrafią tworzyć naprawdę ciekawą kompozycję. Tu każda rzecz ma swoje miejsce i jest zawsze w zasięgu wzroku i pod ręką. Do tego zamontowane w półkach i drążkach oświetlenie wprowadza elegancki charakter do wnętrza, które może łączyć się z sypialnią lub łazienką. Przenikające się pomieszczenia tworzą prywatną strefę relaksu. Tu odpoczywany i poddajemy się zabiegom pielęgnacyjnym.

Ponieważ ubrania gromadzą dużą ilość kurzu zalecane jest zamknięcie pomieszczenia przesuwnymi drzwiami. Te obowiązkowo powinny posiadać wielkoformatowe przeszklenia zamknięte w cienkich ramach np. S1200 Air marki Raumplus. Innym praktycznym patentem jest wyposażenie niektórych modułów w uchylne drzwi marki Raumplus np. RPS, które zamienią regał w elegancką witrynę. Z kolei sam regał powinien zostać skonfigurowany pod kątem przechowywania różnego rodzaju i długości ubrań. Zapewni to system Uno marki Raumplus, którego układ zawsze projektowany jest wedle potrzeb użytkownika i wielkości pomieszczenia. Jeżeli mamy odpowiednio dużo miejsca, to pośrodku garderoby warto również ustawić komodę–wyspę. Jest idealna do przechowywania drobnych akcesoriów i biżuterii. A jej blat wykorzystamy do wygodnego składania ubrań. W mniejszych pomieszczeniach możemy natomiast ustawić pufę lub fotel.

Raumplus zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty garderoby. Dla tej remontowanej niemieckiej marki systemy przechowywania oraz przeszklonych drzwi nie mają żadnych tajemnic.

Więcej na: www.raumlus.pl