HAPPINO dziecięcy pokoik marzeń

W życiu człowieka nadchodzi taki czas, kiedy na świecie pojawia się mała istotka. Wybieramy wtedy nie tylko imię, ale robimy również wszystko, by miejsce, gdzie zagości nasza pociecha miało swój przytulny, pełen ciepła i miłości własny kącik. W takim etapie życia produkty HAPPINO dają możliwość stworzenia wyjątkowego, spersonalizowanego miejsca.

Z myślą o tych maluchach, które pojawią się dopiero na świecie, jak również dla tych, które już są z nami, w HAPPINO powstają produkty oparte nie tylko na bezpieczeństwie ale również na estetycznym wizerunku.

Dekoracje z syroduru

Dekoracje styrodurowe sprawiają wrażenie wypełnienia, dając jednocześnie niepowtarzalny efekt dekoracyjny. Produkty HAPPINO nie pochłaniają wilgoci, malowane są bezwonnymi antyalergicznymi farbami, co daje komfort w urządzaniu pokoiku noworodka. Szeroka baza kolorystyczna pozwala na dopasowanie idealnej dekoracji zarówno w pastelowych odcieniach jak i w kolorach żywych. Lekkość produktów powoduje uniwersalny system montażu za pomocą taśmy dwustronnej dzięki czemu daje nam to możliwość przemieszczania dekoracji w inne miejsce.

Personalizacja produktów

Marka HAPPINO tworzy przede wszystkim produkty, które są personalizowane. Cieszą się one ogromnym powodzeniem. Są to nie tylko metryki urodzeniowe, ale również kompozycje liter tworzące imię, puzzle imienne, ramki z imieniem, alfabety.

Prezent na narodziny dziecka

Produkty są doskonałym prezentem z okazji narodzin dziecka, urodzin czy innych uroczystości, zarówno dla maluchów jak i starszych dzieci. W ofercie dostępne są też inicjały ślubne, dekoracje do salonu, kuchni i innych wnętrz.


Wychodząc na wprost oczekiwaniom swoich klientów, w HAPPINO stopniowo wprowadzane są nowe produkty i realizowane indywidualne projekty, wymagające szczególnej uwagi.

Więcej na:   www.happino.pl