Home Decor, Meble Polska i arena DESIGN – Poznań, 6-9 marca 2018!

Już niedługo – 6-9 marca 2018 – w Poznaniu spotka się ponad 1300 marek i 12 pawilonów o powierzchni blisko 70.000 mkw! Targi Home Decor, Meble Polska i arena DESIGN to z pewnością największe wydarzenie wnętrzarskie w Europie Środkowo-Wschodniej! Blok targów Home Decor, Meble Polska i arena DESIGN odwiedzi 25.000 profesjonalnych zwiedzających z ponad 50 krajów. To jedyne w Polsce targi wnętrzarskie i meblowe odwiedzane tak licznie przez handlowców z całego świata.

Meble Polska

Magnesem przyciągającym kupców do Poznania są międzynarodowe kontraktacje meblowe Meble Polska. Organizatorzy spodziewają się przedstawicieli zarówno z Europy, Ameryki Północnej, ale nawet z tak egzotycznych rynków, jak Arabia Saudyjska, Egipt, Indie, Indonezja, Mauritius czy Peru.

Z roku na rok oferta poznańskich targów meblowych jest coraz bardziej urozmaicona. Obok mebli z płyty meblowej na stoiskach zobaczyć będzie można także wiele ciekawych kolekcji z litego drewna oraz inne meble klasy premium. Wiele wzorniczych perełek odkryjemy w dużej prezentacji mebli tapicerowanych. Będzie też niezwykle ważna dla Polski ekspozycja bogatej oferty materacy! Dlaczego? Ponieważ jesteśmy jednym ze światowych liderów jeśli chodzi o ich produkcję!!!!

Meble Polska to największa i najbardziej kompleksowa prezentacja oferty polskiego przemysłu meblarskiego na świecie. Wśród wystawców są wszyscy najważniejsi polscy producenci i eksporterzy mebli. Black Red White w roku 2018 po raz kolejny przygotowuje największe stoisko.

Targi Wnętrz Home Decor

Drugim filarem poznańskiego wydarzenia są stricte biznesowe Targi Wnętrz Home Decor. To najważniejsza w Polsce prezentacja najnowszych trendów w dekoracjach i wyposażeniu wnętrz. Natalia Tarachowicz, dyrektor Home Decor zapewnia, że edycja 2018 będzie dwukrotnie większa niż wystawa w roku 2015 i wymienia licznych przedstawicieli znanych marek od wielu znanych producentów dekoracji przez silną reprezentację prestiżowych marek oświetleniowych, związanych z wyposażeniem kuchni i łazienki. Tradycyjnie trendy na kolejny sezon zaprezentują także producenci tkanin. Swój autorski projekt zaprezentują projektantki, stylistki, blogerki wnętrzarskie, które zaaranżują przestrzeń Bloggers Zone. Będzie to autorskie, nowoczesne i trendsetterskie spojrzenie na aranżację wnętrz, integrujące propozycje wystawców!

Arena DESIGN

Nieodłącznym elementem poznańskich targów jest arena DESIGN. W 2018 roku odbędzie się już 10. edycja tego wydarzenia, które promuje innowacyjne wzornictwo oraz tworzy przestrzeń do współpracy między projektantami i producentami. Przez dekadę arena DESIGN bardzo się zmieniła. Powierzchnia wystawiennicza zwiększyła się czterokrotnie. Z  roku na rok rosła też liczba wystawców i zwiedzających, ale przede wszystkim na stałe wpisała się w kalendarz spotkań projektantów i dizajnerów.

Stałym elementem wydarzenia jest konkurs TOP DESIGN award, w którym nagradzane są produkty odznaczające się wybitną jakością wzorniczą. Znakiem firmowym arena DESIGN stały się także spotkania ze światowej klasy projektantami. Gośćmi wydarzenia byli Nipa Doshi ze studia Doshi Levien, Inga Sempé, Edward Barber ze Studia Barber & Osgerby, Brodie Neill, Sander Mulder, grupa projektowa FRONT DESIGN – Sofia Lagerkvist, Charlotte von der Lancken, Anna Lindgren, Francois Azambourg, Werner Aisslinger czy Karim Rashid. Tegorocznym motywem przewodnim, wokół którego będzie się koncentrował program areny DESIGN są POKOLENIA / GENERATIONS.

Dlatego jubileuszową edycję areny DESIGN zainauguruje tym razem wyjątkowy duet: Patrice Bert i Christian Werner. Obaj współpracują z marką LIGNE ROSET, rodzinną firmą z 150-letnim doświadczeniem, przekazywanym z pokolenia na pokolenie.

Więcej o Targach na DecoDom!!!

Odwieź nas też na: