Huta Julia – Święta Bożego Narodzenia w blasku kryształów

Huta Julia – piękny stół na Święta

Okres Bożego Narodzenia, Sylwester i Nowy Rok to czas, gdy wyjątkowo celebrujemy spotkania z rodziną, przyjaciółmi, gdy dekorujemy nasze domy, pięknie nakrywamy do stołu i obdarowujemy się prezentami. Kryształowe naczynia i dekoracyjne wyroby z Huty Szkła Kryształowego pomogą podkreślić magię tych chwil.

Kryształy z Huty Julia – świąteczny nastrój

Jedni są przywiązani do tradycji – ubierają choinkę w przekazywane od pokoleń ozdoby, przygotowują 12 wigilijnych dań, a święta spędzają z rodziną. Inni wycinają ekologiczne drzewko z kartonu, zamiast karpia wybierają sushi, a przy świątecznym stole goszczą przyjaciół i znajomych. Zarówno dla tych pierwszych jak i drugich ostatnie dni grudnia to czas relaksu, miłego spędzania czasu, intensywnego towarzyskiego życia. Chcemy by nasz dom wyglądał wtedy szczególnie elegancko, odświętnie, wręcz bajkowo. Kryształy z Huty Julia pomogą nam wyczarować wyjątkowy świąteczny nastrój.

Kryształowe naczynia – elegancja stołu

Kryształowe naczynia dodadzą elegancji świątecznemu nakryciu stołu – te bogato zdobione, np. szlifem młynek, będą pasowały do równie zdobnej zastawy. Te nowoczesne, o oszczędnej dekoracji, takie jak Linea, zagrają nawet w towarzystwie minimalistycznych białych talerzy. Święta to znakomita okazja, by poeksperymentować z wyrobami z kolorowego kryształu – kiedyś bardzo popularnymi, dziś rzadko pojawiającymi się na polskich stołach. Jeśli lubimy oświetlać stół świecami warto też wykorzystać kryształowe świeczniki – będą idealną oprawą świątecznej kolacji.

Kryształy – w świetle świec i lampek

Kryształy pięknie będą wyglądać w świetle świec i choinkowych lampek zwielokrotniając świetlne refleksy i napełniając nasze wnętrza blaskiem. A gdy napełnimy kieliszki winem lub szampanem podkreślą pięknie jego barwę. Warto też pokusić się o uczynienie kryształowych wyrobów częścią świątecznych dekoracji – ułożyć w nich stroiki ze świerkowych gałązek, napełnić bombkami, ciasteczkami lub cukierkami (ten pomysł docenią szczególnie dzieci), wykorzystać jako pojemniki na świece czy owoce.

Kryształowe kolekcje – pomysł na prezent

Kryształowe kolekcje to także znakomity pomysł na prezenty – zarówno te oficjalne, np. dla biznesowych partnerów, jak i te, które wręczamy rodzinie czy przyjaciołom. Karafka do whisky w zestawie ze szklaneczkami dla szefa, komplet kieliszków do wina dla brata lub wazon dla cioci to tylko kilka z możliwości. Z takiego prezentu ucieszą się też na pewno nowożeńcy, a Boże Narodzenie i Nowy rok to przecież popularne terminy ślubów. Ręcznie szlifowany kryształ to wyjątkowy i niepowtarzalny podarunek – jest przecież efektem pracy kilkunastu doświadczonych rzemieślników.

Więcej na http://hutajulia.com/

https://sklep.crystaljulia.com/pl/

oraz na Facebooku

 https://www.facebook.com/HutaJuliaPiechowice/