IKEA na nowo, Zrób to po swojemu – książka Isabelle Bruno i Christine Baillet

Twoja kuchnia jest bliźniaczo podobna do kuchni sąsiada? Masz ochotę coś zmienić w salonie bez ponoszenia większych kosztów? A może spróbujesz samodzielnie wykonać zabawkę z nieoczywistych elementów? IKEA – ulubiona marka tych, którzy pragną uprościć proces urządzania domu.


Nowoczesne i proste do realizacji rozwiązania, sprytne sztuczki ułatwiające życie, funkcjonalne i przytulne pomieszczenia – tak najczęściej myślimy urządzając nasze mieszkania. Czasem jednak chciałoby się czegoś więcej. Pokazania odrobiny kreatywności, szczypty szaleństwa, a przede wszystkim dostosowania do własnego gustu i potrzeb.

Książka “IKEA NA NOWO”

Książka “IKEA NA NOWO” zawiera aż 70 pomysłowych projektów opartych na wykorzystaniu popularnych produktów tej znanej, szwedzkiej marki. Hasło “Zrób to sam” na naszych oczach zamieni się w “Zrób to po swojemu”! Zamieszczone w środku szczegółowe instrukcje, listy potrzebnych narzędzi i dokładne fotografie pozwalają zabłysnąć nawet początkującym majsterkowiczom. Dzięki tej książce przedmioty codziennego użytku zaczynają mieć niecodzienny “look”.

Autorki książki proponują:

– twórcze spojrzenie na dekorowanie, przerabianie i personalizowanie,
– projekty o różnym stopniu trudności,
– pomysły na każdy zakątek domu – od sypialni, przez kuchnię, aż do pokoju dziecięcego.

Isabelle Bruno to popularna francuska autorka książek o urządzaniu i dekorowaniu wnętrz, swoje teksty także na licznych blogach poświęconych tej tematyce.
Christine Baillet to autorka kilkunastu publikacji o aranżacji wnętrz, pisze także dla ekskluzywnych magazynów dekoratorskich.

Książkę możesz kupić TUTAJ.