Karmniki dla ptaków – małe domki w ogrodzie


1. Damian jaworski i jego małe dzieła sztuki

Damian Jaworski pochodzący z Choszczna w województwie zachodniopomorskim nie jest stolarzem z zawodu tylko z pasji. Wszystkiego uczył się sam metodą prób i błędów, a pracę stolarza traktuje hobbistycznie. Wykonane przez niego przedmioty są często inspirowane pomysłami zaczerpniętymi z Internetu, ale jak sam przyznał stara się aby wiele rzeczy było jego własnego autorstwa. W jego pracach niewątpliwie można dostrzec wyjątkowość i oryginalność.   Dobrym przykładem są wspomniane karmniki dla ptaków, których design jest niespotykany na Polskim rynku.

2. Karmniki dla ptaków

Prezentowane przez nas karmniki dla ptaków wykonane są z największą starannością, gdzie każdy detal dekoracyjny jest dopracowany.

Stworzenie jednego takiego karmnika to pracochłonny proces wymagający zastosowania wielu technik stolarskich, ale przede wszystkim każdy karmnik wymaga włożenia dużo tzw. “serca” i cierpliwości.

Każdy element wykonywany jest ręcznie. Stylistycznie karmniki nawiązują do wiejskich domków z różnych regionów świata.

Nam karmniki dla ptaków Damiana Jaworskiego przypadły bardzo do gustu! Ceny takich małych dzieł sztuki plasują się od 80 zł.

Zachęcamy do kontaktu z Autorem tych prac poprzez profil Pana Damiana Jaworskiego na Facebooku (kliknij  TUTAJ 🙂 ) oraz do zapoznania się z innymi pracami jego autorstwa.