Kolekcja ETNO – gorąca sawanna już w Homla

Kolekcja Etno by Homla została stworzona dla miłośników natury, odmiennych kultur i egzotycznych podróży. Zestawienie bieli i czerni z surowym drewnem, starym złotem i obfitą roślinnością pozwala na stworzenie niebanalnej aranżacji w każdym wnętrzu.

Głównym wyznacznikiem kolekcji Etno jest motyw zebry, która symbolizuje równowagę energii Yin Yang. Motywy te możemy znaleźć na podszewkach na poduszki, które dzięki swoim zróżnicowanym rozmiarom mogą stać się głównym elementem wystroju naszego salonu, jak również doskonale uzupełnić basicowe stylizacje.

Wyjątkowość kolekcji podkreśla eklektyczne połączenie różnorodnych nadruków, splotów i tekstur.

Dodatkowo idealnym uzupełnieniem całej kolekcji są tekstylia zachowane głównie w kolorystyce ecru, bieli i czerni. Kontrastowe zestawienie czerni i bieli to ponadczasowy, czarujący duet. Nabiera on wyjątkowej mocy zwłaszcza, gdy staje się motywem przewodnim w dekoracji wnętrz.W magiczny świat sawanny przeniosą Cię poduszki z czarno-białymi nadrukami dzikich zwierząt, a koce i pledy w etniczne motywy pozwolą na stworzenie wyjątkowego klimatu w każdej przestrzeni. Doskonałym uzupełnieniem wystroju sypialni staną się wykonane z trawy morskiej szkatułki, a lampiony z kutego metalu w letnie wieczory wyeksponują ciepły blask świec. Szukając materiałów, które wzbogacą nas taras warto zwrócić uwagę na ażurowe huśtawki, które staną się błogim centrum relaksu. Naturalne sznury, frędzle i etniczne elementy wystroju dodadzą wyjątkowości spotkaniom w letnie wieczory. Kolekcję etno łatwo zestawić z detalami w kolorach ciemnej zieleni, musztardy, bladego róży czy szarości. Dodatki z kolekcji Etno będą doskonałym uzupełnieniem wnętrz w stylu minimalistycznym i wabi-sabi.

Całość kolekcji można znaleźć na : https://homla.com.pl/kolekcja-etno