Kolory FJORDD

Połyskujące kolory inspirowane przyrodą Skandynawii. Już niebawem wanny i umywalki marki FJORDD pojawią się w nowej odsłonie.

Dziewięć autorskich kolorów FJORDD odwołuje się do barw ziemi. Subtelnie eleganckich i ponadczasowych. Znajdziemy tu odcienie szarości, beżu oraz zieleń. Każdy kolor ma odzwierciedlenie w skandynawskiej przyrodzie. To paleta pełna harmonii, tak typowej dla świata natury. Teraz możemy ją wprowadzić również do własnej łazienki.

Dla marki FJORDD łazienka jest miejscem pielęgnacji ciała i ukojenia zmysłów. Stąd wanny mają idealnie dobraną wielkość, ergonomiczne oparcia i długo utrzymują temperaturę wody. Z kolei umywalki są bardzo wygodne w codziennym korzystaniu. Mają szerokie misy, co zapobiega rozpryskiwaniu się wody.

FJORDD mocno stawia również na design, którego znaczenie w łazience stale rośnie. Nowe materiały, nietypowe tekstury, wyrafinowane kształty i zaskakujące połączenia. I kolor! Bo ten śmiało zagląda dziś do łazienki. Znajdziemy go w materiałach wykończeniowych, ale też na wannach i umywalkach. I w odpowiedzi na ten trend FJORDD wkrótce zaprezentuje paletę barw, dzięki której poszerzymy możliwość indywidualizacji wystroju własnej łazienki i zamienimy ją w domowe SPA*.

Więcej na: www.fjordd.com