Kuchnia słodka jak cukierek w 2 odsłonach -pastelowe retro i shabby chic

Nie masz pomysłu jak odmienić swoją kuchnię? Stare meble, brzydki kolor ścian? Zanim zrównasz ją z ziemią i wydasz mnóstwo pieniędzy  zainwestuj w dekoracje. Co powiesz na retro look słodki jak cukierek? Sprawdź propozycje słodkich kuchni w 2 odsłonach.

1. Pastelowa kuchnia retro

Kuchnie słodką jak cukierek można osiągnąć niedrogim kosztem wystarczy kilka dodatków w pastelowych kolorach. Elementy pop kultury, retro znaki firmowe np. Coca-cola w takim wnętrzu są miłe widziane.

image

słodka kuchnia

Jeśli  jesteś fanem słodkich wypieków, to w takiej kuchni spokojnie stworzysz nie jedno cukiernicze arcydzieło. A może lubisz klimaty lat 60’tych? Poczuj się jak Pin Up pani domu.

Wystrój kuchni w tym klimacie spokojnie można połączyć z innymi pomieszczeniami, gdyż pastelowe kolory wprowadzone do innych pomieszczeń również wyglądają świetnie. Oto przykład mieszkania z otwartą przestrzenią, gdzie zachowano spójną kolorystykę. Wystarczy dodać dekoracyjne poduszki na kanapę w pastelowych kolorach, przemalować wazonik bądź inna rzecz i nowy świeży wygląd mieszkania gotowy.

image

image

image

image

2. Kuchnia w stylu Shabby chic.

Przy obecnie panujących trendach na renowację strych mebli koncepcja takiej kuchni to wprost wymarzone pole kreatywnych uniesień. Postarzałe meble, piękne często babcine tekstylia kuchenne, serwety, dodają uroku i przytulności. Styl shabba chic lubi starocie i kwieciste wzory. Stare meble w takiej kuchni mogą być atutem. Uszyj zasłony, ręczniczki kuchenne, rękawice kuchenne z jednego materiału i odmień swoją kuchnię

image

image

image

image

image

Pamiętacie regały, witrynki w domach naszych babć? Teraz takie meble są modne.

imageJesteś właścicielem kuchni w podobnych klimatach? Podziel się z nami swoim pomysłem na wnętrze. Zdjęcia metamorfoz kuchni miłe widziane. Zapraszamy na Facebook.

Foto: internet