Kuchnia w Twoim stylu – produkty Franke w promocyjnych cenach

Wiosna to dobry moment, aby pomyśleć o remoncie lub odświeżeniu kuchni. Właśnie nadarza się do tego świetna okazja. Franke rusza z nową ofertą promocyjną na rok 2019.

Zlewozmywak URBAN

Tegoroczna promocja przygotowana przez Franke przebiega pod hasłem „Kuchnia w Twoim stylu”. Objęta jest nią bardzo szeroka gama urządzeń i rozwiązań kuchennych, dzięki czemu bez trudu można znaleźć coś odpowiadającego własnym potrzebom i estetyce. Obniżone ceny dotyczą ponad 100 produktów. Spośród nich warto zwrócić uwagę na nowości, jak zlewozmywaki Urban, bateria Atlas Neo i środki czystości.

Zlewozmywaki z linii Urban wykonane są z odpornego na uszkodzenia Fragranitu i mają charakterystyczny ociekacz wytłoczony w geometryczny wzór. Natomiast na krawędzi komory oprzeć można praktyczne akcesoria jak kratka ociekowa lub rollmata.

Baterie Atlas Neo

W promocji znalazła się również elegancka bateria Atlas Neo w nowej wersji z cieńszą wylewką. Model, oprócz wykończenia w klasycznej stali szlachetnej, dostępny jest w nowej wersji – czarna stal. Atlas Neo w obniżonej cenie dostępne są w kilku wersjach. Można zdecydować się na modele ze stałą lub wyciąganą wylewką, bądź z funkcją prysznica, czy też wersję składaną przeznaczoną do zamontowania pod oknem.

Ciekawą propozycją, która w tym roku pojawiła się w ofercie Franke, jest również linia środków do czyszczenia różnego rodzaju urządzeń kuchennych. Specjalistyczne środki pozwalają czyścić odpowiednio: powierzchnię z Fragranitu i Tectonite, okapu, zlewozmywaka i baterii, jak również płyty grzewcze.

Specjalistyczne środki czystości Franke

Promocja na wybrane produkty Franke trwa do wyczerpania zapasów. Szczegółową listę wszystkich produktów oferowanych po obniżonych cenach można znaleźć w ulotce „Kuchnia w Twoim stylu”, dostępnej również na stronie franke.com/pl/pl/ks.

—————————————————————————————————————

Od ponad 100 lat marka FRANKE jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji komplementarnego sprzętu kuchennego, systemów sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. FRANKE jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę̨. FRANKE, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 9 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 39 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.