Lampki solarne na balkon w 3 modnych stylach 

Glass balls with candles hang before the window

Popularność balkonowych ogródków ciągle rośnie. Aranżacje wykorzystujące rośliny, sztuczne i naturalne, meble ogrodowe i stylowe dodatki, w ostatnich sezonach stały się standardem. Zobacz, jakie lampki solarne na balkon zadbają o jego  ostateczny charakter. 

Dlaczego warto sięgnąć po lampki solarne na balkon?

Lampki solarne na balkon to modny akcent i dobra inwestycja. Nawet te najmniejsze mają mnóstwo zalet: są energooszczędne, tanie i nie wymagają dodatkowego zasilania. Brak okablowania decyduje o ich ogromnej uniwersalności. Zależnie od rodzaju, lampki solarne na balkon mogą zdobić balustradę, donice albo zadaszenie. Do wyboru pozostają efektowne girlandy na cienkim kablu lub lampki solarne ze szpikulcem, odpowiednie do wbicia w ziemię, np. w donicy. 

Lampki solarne na balkon – praktyczna ozdoba w różnych stylach

Lampki solarne na balkon to bardzo praktyczne ozdoby – tym bardziej że są dostępne w wielu różnych stylach. Największą popularnością cieszą się jednak lampki solarne loftowe, klasyczne i nawiązujące estetyką do szalonych  lat 80. 

Lampki solarne na balkon w stylu loft

Aranżacja balkonu w stylu loft wydaje się stosunkowo łatwa do zrealizowania. Tymczasem o ostatecznym charakterze niewielkiej przestrzeni decydują przede wszystkim szczegóły. Fantastyczną propozycją są lampki solarne, proponowane w tej kategorii https://www.newled.pl/pl/c/Oswietlenie-solarne/106 sklepu internetowego NewLed. Girlanda mlecznych lub przeźroczystych żarówek lub żarówek w oryginalnej metalowej obudowie zdecydowanie robi wrażenie. 

Lampki solarne na balkon w stylu klasycznym

Klasyka w aranżacji nigdy się nie nudzi, zwłaszcza że chętnie wykorzystuje bieżące trendy i nowoczesne, proste formy. Nie inaczej jest w przypadku aranżacji balkonów, o czym świadczy, chociażby oferta dostępnych lampek solarnych. Efektowne, lecz niemal ascetyczne kule, na girlandzie lub wbijane (np. do doniczek z roślinami) zapewniają stylowe oświetlenie przestrzeni i pięknie prezentują się również w ciągu dnia. 

Lampki solarne na balkon inspirowane szalonymi latami 80.

Kolorowe i przyprawiające o zawrót głowy. Lampki solarne na balkon, inspirowane szalonymi latami 80., to fantastyczna propozycja dla wszystkich, którzy nie lubią pozostawać niezauważeni. Wielobarwne girlandy lub kolorowe lampki wbijane z czujnikiem zmierzchu zaskakują efektem. Bardzo często wyposażone w specjalny przełącznik, mogą świecić kolorem ciepłym  lub konkretną barwą, zieloną, fioletową, lub żółtą.