Lniana pościel od byMOANA – idealna na upały

Z jakiej pościeli korzystać by spać komfortowo podczas Letnich upałów. Odpowiedzią na to pytanie jest naturalna lniana pościel polskiej marki byMOANA, dostępna w ofercie showroomu Swarzędz Home w Poznaniu.

Len jest naturalnym włóknem o wyjątkowych właściwościach: m. in. zapobiega rozrostowi roztoczy i bakterii. Żadne włókno, nawet syntetyczne, nie jest w tym względzie lepsze od lnu. Len ma też jeszcze jedną cechę, którą docenimy w upalne wieczory i noce – chłonie wilgoć wspomagając naszą naturalną termoregulację ciała, latem chłodzi, a zimą grzeje. Z tego powodu jest idealny również dla alergików i osób uskarżających się na problemy skórne.

Zdaniem Beaty Dębowskiej, twórczyni marki byMoana, dobre środowisko snu wpływa na komfort życia. Len zaś jako przyjazny skórze i środowisku, pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, ponieważ zdrowy sen to dobre samopoczucie i witalność w ciągu dnia. Lniana pościel to także propozycja dla tych, którym nieobojętne są na los naszej planety i kurczące się zasoby naturalne. Uprawa i przetwarzanie lnu wymaga znacznie mniej wody niż np. bawełny. Len jest materiałem bardzo trwałym, z każdym praniem zyskuje na szlachetności. Możemy go używać przez wiele lat. Len wykorzystywany na pościele byMoana podlega specjalnej obróbce uszlachetniającej. Jest spierany, zmiękczany. Dzięki temu jest lejący i miękki. Układa się przyjemnie do ciała. Nie trzeba go prasować jeśli wysuszy się go zgodnie ze wskazówkami w instrukcji użytkowania. przy zachowaniu wskazówek suszenia.

Pościele marki byMoana charakteryzuje proste, ale wyrafinowane wzornictwo, zrywające ze zgrzebnym wizerunkiem lnu, dzięki m. in. modnym kolorom i wzorom nanoszonym techniką druku cyfrowego. W ofercie znajdziemy zarówno pościele jednobarwne: białe, różowe, niebieskie, khaki, szare i granatowe, jak i drukowane w różnorakie wzory. Przebojem tego lata są kolorowe tukany kryjące się wśród wielkich tropikalnych liści i kwiatów – ten wzór będzie idealny do wnętrz w pełnych doniczkowych roślin.