MAX CREATIVE – DEKORACJE ŚCIENNE – NOWA ODSŁONA

Dekoracje ścienne od Max Creative  pasują zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych. Proste i eleganckie koncepcje nadają styl tworząc niepowtarzalny efekt. Oryginalne pomysły i delikatne detale sprawiają, że zmienia się wszystko – klimat i styl. Stworzą nowoczesny design w Twoim domu.

Dekoracje ścienne – Max Creative

Max Creative jest innowacyjną firmą z dużym zaangażowaniem i potencjałem. Podejmują trudne wyzwania i realizację idei klienta. Bazują na jakości wykonania i zadowoleniu klienta.  Zajmują się produkcją dekoracji ściennych i wolnostojących, lamp dekoracyjnych, obrazów wykonanych w technice StringArt na zamówienia indywidualne oraz jako wystój obiektów publicznych.

Materiał, z którego tworzą

Dekoracje ścienne, które produkują, frezują w drewnie, materiałach drewnopochodnych (sklejka, MDF itp.), PLEXI, PCV, dibond oraz metalach miękkich. Postępujące spectrum możliwości sprawia, że poza działalnością z zakresu wystroju wnętrz zajmujemy się także reklamą wewnętrzną i zewnętrzną. Wykorzystując programowanie CNC ogranicza ich tylko wyobraźnia!

Po więcej inspiracji zapraszamy na stronę Max Creative.