Meble jak z bajek Walt’a Disney’a -Judson Beaumont Straight Line Designs 

Native residential school apology/photo Mike Wakefield June 1108 / First nations people packed the news

Każdy kto urządzał pokój dziecka wie, że to nie jest proste zadanie. Na rynku jest mnóstwo propozycji związanych z dziecięcym designem. Pojawiają się opcje na dekoracje ścian, podłóg oraz dobór dodatków. Jest wielu producentów, którzy proponują naszym dzieciom wyjątkowe  meble.

Okazuje się, że projektanci mebli inspirują się bajkami, zwłaszcza tymi, które zna prawie każdy. Na przykład bajkę Piękna i Bestia Walta Disney’a. Magia tego typu produkcji sprawia, że do ulubionych filmów z sentymentem wracamy w życiu dorosłym. I jak się okazuje, projektanci w tym temacie również nie próżnują…

Meble inspirowane bajkami Disney’a – studio Judson Beaumont Straight Line Designs

Studio projektowe Judson Beaumont Straight Line Designs w swoim portfolio ma wiele mebli adresowanych do najmłodszych.

Są to propozycje, które wyróżniają się nie tylko niecodzienną kolorystyką, ale przed wszystkim kształtem, bowiem wiele produktów przypomina meble, w które z mocy złej czarownicy zostali przemienieni dworzanie z disneyowskigo filmu Piękna i Bestia.

Najbardziej zaskakuje sikający stolik, który być może inspirowany był biegającą, szczekającą pufą.

Firma Judson Beaumont Straight Line Designs w ofercie ma również meble nawiązujące do popularnych postaci z kreskówek, tj. Goofy, Donald czy Myszka Mickey.

Meble projektu studia Judson Beaumont Straight Line Designs  są niezwykle oryginalne, bajkowe i niepowtarzalne. Wyobrażacie sobie jak mocny akcent mogą stanowić w pokoju dziecka? Kto odważny ?

Źródła:

www.straightlinedesigns.com

www.designsekcja.pl

www.zszywka.pl

www.funkydiva.pl