Meble do pokoju dla fanów klocków Lego

Plastikowe klocki oznaczone napisem LEGO z charakterystycznymi zaczepami umożliwiającymi łączenie ich w różnych konfiguracjach są chyba jedną z najbardziej rozpoznawalnych zabawek dziecięcych na świecie. Zarówno w czasach odległych jak i obecnie największe i najbardziej rozbudowane zestawy są obiektem westchnień niejednego małego chłopca a dla rodziców oznaczają najczęściej dość spore wydatki. Czasem miłość do klocków jest przelotna i kończy się na kilku zestawach. Są też przypadki dużo cięższe – czasem wręcz platoniczne – gdzie pasja składania plastikowych zestawów nie słabnie latami. Co więc może sprawić wielką radość dziecku uwielbiającemu układanki z klocków, figurki wojowników i superbohaterów, repliki statków kosmicznych, wozów policyjnych i strażackich oraz funkcjonujących maszyn i budowli z kolekcji Lego Technic?

Meble do pokoju dziecięcego dla prawdziwych fanów klocków LEGO

Kolorowa kolekcja mebli dla dzieci pozwalająca na kompletne wyposażenie pokoju dziecięcego. Poszczególne moduły można ze sobą łączyć w nieograniczony sposób tworząc komody i regały w zależności od potrzeb. Całą kolekcję uzupełniają szafy, łóżko i biurko. W każdym razie żaden miłośnik klocków Lego nie przejdzie obok tych mebli obojętnie. Kolor, design i wszechstronność autorskiej kolekcji mebli dla dzieci Fargo Bricks sprawia, że chce się je mieć tu i teraz.

ŁATWOŚĆ MONTAŻU

Kolekcja mebli One Block została zaprojektowana z myślą o nieograniczonej możliwości aranżowania przestrzeni. Poszczególne elementy systemu można łączyć ze sobą poprzez skręcanie budując w ten sposób regały, komody w zależności od potrzeb i wielkości wnętrza. Meble wykonane są z kolorowej płyty laminowanej a uchwyty z lakierowanej płyty MDF. Meble są do samodzielnego montażu, który nie powinien sprawić żadnych problemów. Instrukcja montażu zawiera szczegóły w jaki sposób należy poszczególne meble złożyć i jak połączyć ze sobą elementy systemu.Można zakupić je tutaj.

Nie długo kilka realizacji z autorskimi meblami One Block.  Wasze dzieci są fanami klocków Lego? Jak Wam podoba się kolekcja mebli? Zapraszamy do dyskusji.