Meble skrzyniowe ESSENCE – nowość Swarzędz Home

Łóżko ESSENCE to jeden z najchętniej wybieranych przez klientów Swarzedz Home modeli.

Obecnie do kolekcji projektowanej przez Jacka Mikołajczaka dołączyły meble skrzyniowe, które pozwolą urządzić sypialnię w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

ESSENCE to, jak sama nazwa wskazuje, kolekcja mebli o prostej, oszczędnej w środkach wyrazu formie. Szafki nocne, konsola i komody w trzech rozmiarach do wcześniej stworzonego łóżka nawiązują m. in. złagodzonymi kształtami kantów. Ten charakterystyczny element, który tworzą zaokrąglone na jednym krańcu fronty szuflad, mimo wizualnej prostoty jest niezwykle wymagający technologicznie.

Osiągnięcie idealnej formy to kwestia ogromnej precyzji i doświadczenia w obróbce forniru. Kolejne wspólne dla kolekcji ESSSENCE cechy to kształt nóżek oraz eliminacja zbędnych detali. Nawet niewielkie metalowe uchwyty nie zakłócają delikatnej i harmonijnej formy tych mebli, a wręcz ją podkreślają.

Szafka nocna to niewielki wolnostojący mebelek na wysokich nóżkach z pojedynczą szufladką. Poza sypialnią można ja zastosować np. jako postument pod lampę lub pomocnik przy niskich sofach.

Konsola świetnie sprawdzi się zarówno w niezbyt przestronnej sypialni, jak i w stosunkowo wąskim przedpokoju. Może też pełnić funkcję małego biurka. Świetnie będzie wyglądać w duecie z modnym, dużym okrągłym lustrem.

 

 

Meble z kolekcji ESSENCE dostępne są w trzech standardowych wybarwieniach proponowanych przez Swarzędz Home: dąb natur, dąb amber i dąb chocolate. Jako opcja możliwe jest wykonanie górnych blatów szafek, konsoli i komód z kamienia. Dzięki temu meble są bardziej trwałe i nawiązują do najnowszych światowych trendów, a także rozwiązań stosowanych przez dawnych stolarzy.


Dobrą okazją do obejrzenia nowej kolekcji będą targi Warsaw Home (6-8. 10. 2017), gdzie Swarzędz Home zaprezentuje swoje nowości w towarzystwie marek hiszpańskich, dostępnych w poznańskim showroomie marki.

Wszystkie produkty Marki Swarzędz Home możecie śledzić na stronie internetowej oraz na profilu na Facebook’u!