Sprawdzone metody na przewody.

metody na przewody

Metody na przewody.

Kilka ciekawych propozycji na ukrycie kabelków i sprzętu elektronicznego, nie które można wykonać samemu, jak na przykład ta wspaniała czupryna Boba Marleya z przewodów. Prawda, że proste!

metody na przewody

Stacja ładująca ukryta w szufladzie.

Kolejny fantastyczny pomysł na ukrycie ładowarek i sprzętu. Tym razem z wykorzystaniem szuflady powstała prawdziwa stacja dyskretnie ładująca sprzęt codziennego użytku.

metody na przewody

Przechowywanie kabelków.

W obecnych czasach kabli i kabelków nie brakuje, a do tego plączą się i gubią. To sprytne zastosowanie rolek z papieru toaletowego i starego kartonu po butach rozwiązuje ten problem dokumentnie. Taki kabel box możecie wykonać sami.

metody na przewody

Ruter szpeci wnętrze?

Twój ruter całkowicie nie pasuje do wnętrza? Zmień to! Zobacz jak w sprytny i prosty sposób ukryć urządzenie a jednocześnie nadać mu nowy charakter zachowując pełną funkcjonalność.

cool-how-to-home-look-better-router-book cool-how-to-home-look-better-router-book-router

Kontakty.

Gniazdka w ścianach nie muszą być nudne, tutaj z pomocą przychodzą nam naklejki na ścianę z różnymi motywami lub wycięte według naszego własnego pomysłu.

cool-how-to-home-look-better-switch cool-how-to-home-look-better-switch-sticker

Stojak na kabel słuchawkowy.

Tu mamy fantastyczne rozwiązanie plątającego się kabelka od słuchawek – mini wieże energetyczne. Wygląda świetnie a jak z praktyką tego wynalazku?

cool-how-to-home-look-better-tower-desk