Modna garderoba w wydaniu Raumplus

Wnętrza, w których panuje chłodny minimalizm, stały się passé. Trendy kołem się toczą, co oznacza, że do czterech kątów wracają wzorzyste desenie, kolory i szeroko pojmowana dekoracyjność. Koniec z powściągliwością.

Wnętrzarskie nowości

Nowy wnętrzarski nurt zmusił wyznawców popularnych stylów do zmian w swoich estetycznych manifestach. Nie oparł mu się nawet styl skandynawski – nie chcąc ogłaszać kapitulacji, zaanektował dekoracyjność na własne potrzeby. Szybko na zmiany zareagowały również marki wnętrzarskie, wśród nich Raumplus – producent szaf i zabudów garderobianych. Skoro do wnętrz zawitało złoto, miedź, kamienie naturalne i inne szlachetne materiały, to szafy też muszą nadążać za tym wiodącym nurtem. Kiedy panuje moda na elegancję, one nie mogą odstawać.

Dlatego Raumplus do swojej oferty wprowadził dwa nowe materiały jako wykończenie frontów szaf: spieki ceramiczne oraz skórę. Zaskakujące? Nie, jeśli zna się potrzeby współczesnych mieszkańców dużych miast, którzy oczekują mebli eleganckich i luksusowych. Piękne spieki imitujące kamień i szlachetna, delikatna w dotyku skóra sprawiają, że szafa staje się nie tylko wyrafinowanym meblem, lecz także istotnym elementem wystroju wnętrza.

Luksus w mieszkaniu

Wrażenie luksusu potęgują duże formaty – spieki ceramiczne, które mogą być stosowane jako wypełnienia zarówno drzwi przesuwanych, jak i rozwieranych frontów RPS, umożliwiają uzyskanie skrzydła przesuwnego o wymiarze nawet 300×100 cm. Żadnych łączeń i sztukowania – piękna jednolita tafla, która wygląda jak kamień. Także drzwi pokryte skórą mogą osiągać imponujące rozmiary 300×120 cm. Rozmiar w tym przypadku ma znaczenie – zapewnia wysokiej jakości wrażenie estetyczne i daje świadectwo możliwościom technologicznym firmy, która nie waha się sięgać po nietypowe rozwiązania.

Śledź Raumplus na: www.instagram.com/raumplus_polska_official/