Mustard & Indygo – energetyczny miraż kolorów w Homla

Przeciwieństwa się przyciągają, tym bardziej jeśli mówimy o połączeniu eleganckiego indygo i energetycznej musztardy. Nowoczesne i geometryczne desenie, czy niebanalne tekstury są kwintesencją najnowszej kolekcji Homla. Produkty z linii Mustard & Indygo przeniosą Cię w elegancki i nowoczesny świat tegorocznych trendów home decor.

 Linia Mustard & Indygo

Mustard & Indygo to odzwierciedlenie elegancji i nowoczesności. Geometryczne wzory wykorzystane na poduszkach, kocach czy chodnikach są esencją najnowszej kolekcji. Królujące kolory indygo, musztarda i szarości dodadzą charakteru nawet najbardziej wymagającemu wnętrzu. Bogaty asortyment kolekcji wyróżniają piękne sploty pledów, pikowane, aksamitne poduszki, proste, szklane wazony oraz nowoczesna ceramika.

Słowem kluczem dla kolekcji Mustard & Indygo jest faktura. Nowoczesne i geometryczne formy w połączeniu z energetycznymi kolorami musztardy i indygo doskonale sprawdzą się zarówno w salonie, sypialni, jadalni czy kuchni. Koce, pledy i narzuty w tych odcieniach wprowadzają do domowych aranżacji energię, nadają im wyrazistości i charakteru. Mocne dodatki sprawiają, że pomieszczenie stanie się intrygujące i niepowtarzalne. W połączeniu z odcieniami szarości, stworzą idealną, harmonijną całość.

Uzupełnieniem najnowszej kolekcji są wazony w odcieniach indygo, które zostały stworzone z myślą o miłośnikach nowoczesnego stylu. Szklane dodatki wprowadzają do domowych aranżacji lekkość i elegancję, a niekonwencjonalne kształty sprawiają, że wazony będą prezentować się niezwykle efektownie. W kolekcji Mustard & Indygo znalazła się również ceramika, która dzięki eklektycznemu połączeniu geometrycznych wzorów przyczyni się do tego, że posiłki w gronie najbliższych będą również wyśmienitą ucztą dla oka i rozwinie pokłady kreatywności właściciela.

Kilka słów o Marce Homla

Marka Homla powstała z potrzeby przyjemności, kobiecego uśmiechu oraz magii codzienności. Piękno jest naszym sposobem myślenia, wierzymy w ideę slow home, piękno codziennych chwil oraz wspólnych momentów w domowym zaciszu. Nasz asortyment to odzwierciedlenie zachodnich trendów wyposażenia wnętrz, z silnym skandynawskim akcentem. Produkty Homla cechują się zarówno nowoczesnym stylem, jak i uniwersalnym wzornictwem.